| daddy a întrebat:

Ce sporturi va plac? happy

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Parasutism, inot, patinaj...sa practic
Formula 1, snooker si curling...sa privesc

| Silvia a răspuns:

Baschet, volei, inot, handball.si fotbalul imi place dar nu stiu sa joclaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai multe happy
-Dans
-Volei
-Bachet
-Inot
love strucklove strucklove struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basket-ul.

| inna a răspuns:

Voley si handball love struck

| hashe86 a răspuns:

Sporturile de iarna
atletismul

| Farcas a răspuns:

Inot, voley, tenis, golf, dans si aerobiclove struck

| sorin a răspuns:

Sporturile ce nu implica efortlaughing

| yadora a răspuns:

1- bataia cu pernele
2- plonjari in bazinul fara apa ...ca nu stiu sa inot
3- aruncarea cu oua in tinte vii... ochesc pisicile cand dau tarcoale la cotet
4- saritura cu prajina peste gardul vecinului. ...cand vecina nu-i acasa

| Yly a răspuns:

Tenis.baschet.handball.happy

| antonemarian a răspuns:

Sincer. Sexul si apasarea tastelor cu toate degetele, adica:mesenger, google, muzica, filme, make money ori ce se poate sa fie gratis. big grin

| andreig a răspuns:

Sexul rolling on the floor sportul nostru favorit este sexul

| tania13 a răspuns:

Mie mai place cel mai mult volley fac si lectii de 4 ani am jucat cu o echipa care a iesit pe locu 4 din grecia(eu stau in grecia). Dar pentru ca am posibilitate sa inot in fiecare vara pentru ca stau fff aproape de mare imi place si inotul dar nu innebunesc pentru inot!

| pepene a răspuns:

Mie imi place cel mai mult taekwondo si il practic chiar:* mai pe intelesul altora ( carate)happy

Răspuns utilizator avertizat
| maryan_5776 a răspuns:

Handbal, fotbal, si....SNOOKER pacat ca e cam greu sa il practici in Romania nu sunt conditii asa ca ma multumesc doar cu privitul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aikido si ciclism.

| Andrei_Denis_1999_3S4C a răspuns:

Rugby si tenis is cele mai tari sporturi pana la urma asta e in prin plan in general toate sporturile is faine si si baseball din cand in cand ma mai joc

| denisse_6385 a răspuns:

Inotul, Handbalul si tenis:X