| Roxana666667 a întrebat:

Ce spuneti despre cele care vor sa creeze pe Facebook impresia ca duc o viata perfecta,posteaza f des,cat mai decoltate,cu botic, ascunse de dupa buchete de flori imense(pe care si le cumpara probabil singure???? )? Stiti voi genul ala... Oare n o fi pe afara vopsit gardul, iar inauntru leopardul?????

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Propun sa le aduni pe toti intr-un loc si sa te arunci in aer asa scapi de frustrari,invidie,lasa fiecare sa faca ce vrea,cu toti cautam aprecierea altora, asta e adevarul, vrem sa fim apreciati de alti, laudati, vrem sa stim ca alti stiu de existenta noastra, asa ca fiecare se remarca cum doreste

| Roxana666667 explică (pentru RAY):

Frustratule,arunca te tu in aer.Eu doar am intrebat parerea altora, nu am judecat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In mintea specimenelor de genul asta, e o liniste deplina.
Ma plictisesc, doar gandindu-ma la ele.
In spatele florilor capatate, sta cate o aventura de-a unui taranas, care are impresia ca asa sunt toate fumeile... Asta daca intr-adevar sunt florile ei, si nu le-a imprumutat pentru o poza.

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca este efectul de turma.
Am inceput sa fim si noi ca si chineji.Toti semanam intre noi deoarece ne pensam la fel, ne punem botox la fel, ne machiem la fel ne tundem la fel, ne facem operati sa fim ca si x incat nu mai sti care e mariuca si care ileana sau cinei ion si cinei vasile.
Si daca nu isi cumpara ele acel buchet de flori since as prefera sa nu il primesc in schimbul la ce ofera marea majoritatea din ele.Acum se poarta moda piti : conteaza sa ai fund si tate,machiaj tencuit efectiv pe obraji, sprancene exagerat de pensate si vopsite, gheare, sa faci pe proasta, si sa astepti printul in bmw"csf nai csf"

| Holiday a răspuns:

Simt o doza de invidie in intrebarea ta...

| Roxana666667 explică (pentru Holiday):

Chiar deloc.E clar ca acest tip de comportament ascunde niste frustrari, voiam doar sa aflu si alte pareri.Am observat des acest tipar si mi-a atras atentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pãi tocmai de asta o fac, deoarece se simt "goale" pe interior. Si au nevoie de atentie pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Prost sa fii, Facebook sa ai ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măcar pe Facebook să se simtă apreciate, dacă în viața reala nu provoacă decât scârbă. Scârbă pentru oamenii inteligenți, normal.

| Playmygame89 a răspuns:

Cred ca vor atenție și cred ca aia e viata care ar vrea sa o aibă. Lasă o impresie de perfecțiune în care doar ele știu când închid compu care e de fapt realitatea. Vor admirație și lauda asta e părerea mea