| Meli2314 a întrebat:

Ce spuneti, facultatile o sa faca ore online sau o sa mearga studentii la facultate?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Depinde de evolutia coronavirusului in octombrie.
Zicea prezicatorul ala indian(copilul ala de 14 ani) ca pandemia se termina in septembrie, deci poate aveti noroc laughing))))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu pot sa ma pronunt sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online doamne ajuta

Ca daca ne intoarcem la facultate facem cctul praf si ne imbolnavim toti.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cred că un mixt

| Michaeel a răspuns:

Clar toate școlile/liceele și în general toate instituțiile de învățământ vor avea cursurile online anul aceasta, din păcate crying