| cedracumacauti a întrebat:

Ce subiecte sa discut cu o fata la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

De ce ai dat copy-paste la un raspuns pe care il postasem eu la o intreabrae asemnatoare? daca nu poti oferis ingur un raspuns, nu mai raspunde, dar nu folosi cuvinetle altora, ok?

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Buna. In primul rand ar trebui sa vorbiti despre voi, sa va cunoasteti mult mai bine. Nu cred ca ar trebui sa i faci complimente, ar spune ca e vrajeala cum fac majoritatea. Tot ce trebuie sa faci e sa o faci sa se simta bine cu tine. Si sa i castigi increderea. Restul vine de la sine.

| Chrissy92 a răspuns:

Http://online.avantajlastart.net/......i-in-oras/
Buna! Vorbiti despre hobbyurile voastre, intreab=o ce ii place sa faca in timpul liber, povesteste-i si tu ce faci in timpul liber, despre muzica preferata, despre ce filme vizionati, ce carti cititi, unde ati fost vara asta in vacanta, ce ati facut, despre ce locuri ati vizitat si unde v-ar place sa calatoriti, daca ai vreun animal de companie vorbeste despre el, daca are3 ea un animal de companie intreab-o cat mai multe despre aceasta, vorbiti despre cum e la scolaa in primele zile, despre colegi, profi etc, despre ce planuri de viitor aveti,, ce cariere va atrag, la ce facultate/liceu va veti inscrie etc. Nu uita sa fiii dragut cu ea, sa-i faci mici complimente, gen""Ce ochi frumosi ai!', "ce bine arati azi!", "Nici nu simt cand a trecut timpul cu tine, esti asa draguta si imi place mult sa conversam!", "ai un parfum deosebit, imi place cum mirosi!" etc si, dacaz ea iti face vreun compliment sau iti spune un lucru dragut, observa-l si multumeste-i cu un zambet irezistibil. Fa-o sa rada in timpul intaknirii, povesteste-i intamplari amuzante, glumeste cu ea, fa-o sa se simta bine cu tine si nici sa nu isi dea seama cand zboara timpul. Bafta!

| Euletitia a răspuns (pentru Chrissy92):

De ce ai dat copy-paste la un raspuns pe care il postasem eu la o intreabrae asemnatoare? daca nu poti oferis ingur un raspuns, nu mai raspunde, dar nu folosi cuvinetle altora, ok?