| Eroare404 a întrebat:

Ce sunteti dispusi sa faceti pentru a iesi in evidenta?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu am familie, asa multi imi vor zice ca sant bazat pe mine si e de mare mirare ca nu m-am legat de una

| Alyra a răspuns:

Nu vreau să ies în evidenţă.

| ToKen a răspuns:

Nu prea multe.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea ma omor cu astea.

| OldSoul a răspuns:

De ce ai crede ca as vrea sa ies in evidenta? De ce ai crede ca trebuie sa fac ceva anume pentru a iesi in evidenta?
Ies destul in evidenta prin felul meu de a fi, nu e nevoie sa fac diverse lucruri pentru asta, plus ca nu ma ajuta cu nimic daca ies in evidenta.

| Doub a răspuns:

Să mă ridic din locul super comod în care stau.
A, ba nu, e prea bine.

| R0R0 a răspuns:

Nimic.Nu imi place sa fiu in centrul atentiei in momentul nepotrivit!

| gemeni6226 a răspuns:

Sa fiu foarte rabdatoare si corecta.Altceva nimic.Mai bine nu ies in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.
Mie nu-mi place să ies în evidenţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place să ies în evidență, mie îmi place ca lumea să nu îmi observe existența, nu îmi plac oamenii.

| Eroare404 explică (pentru anonim_4396):

Nu iti plac oamenii? Dar animalele iti plac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eroare404):

Nu e că nu-mi plac oameni în general, doar că de mai multă vreme trec printr-o stare de depresie și anxietate socială și de atunci nu mă mai simt confortabil când sunt în preajma oamenilor.