| SilentRain a întrebat:

Ce superputeri ti-ar placea sa ai?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Sa controlez timpul, asa pot sa repar unele greseli dar mi-ar place s i sa fiu invizibil sau sa scuip foc sau gheata rolling on the floor

| SilentRain explică (pentru VictorFenrir):

Sa scuipi foc? Iti dai seama cum ar fi asta cand estii racit rolling on the floor)

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Dragonul din mine e putin racit acum rolling on the floor

| SilentRain explică (pentru VictorFenrir):

Oare cum ar fi sa ai gaze de foc rolling on the floor
Mistoo, si eu sunt racita

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Ar iesi un fun ultra extra negru rolling on the floor

79 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa congelez pe fiecare femeie sau barbat care isi inseala partenerul de viata

| RAY a răspuns:

Numi doresc ceva care ar incalca legile fizici, desi nu-mi doresc o super putere,imi doresc sa imi pot folosi creierul la maxim,sa am mai multa creativitate,imaginatie,inteligenta,sa memorez mai usor, sa invat mai multe limbii =ma pasioneaza asta, sa pot acumula informati cat mai multe, sa pot sa ma teleportez =asta e posibil, sa zbor cu o nava spationala in univers, nu-mi place chestii care sunt anti stiinta si care incalca legile fizici

| relian a răspuns (pentru RAY):

Cei aia nava spationala? Scuze ca intreb.Si sa folosesti creierul la maxim adica? Sa inteleg tu nu-ti folosesti creierul la maxim?
Limbi aia se rezolva, cauti fete de mai multe natii va luati limbile in gura si ai rezolvat deja o dorinta laughing

| RAY a răspuns (pentru relian):

Http://www.lovendal.ro/......inii-2.jpg

cum te legi tu de o greseala, vrei sa ma iau si eu de gramatica ta?

| relian a răspuns (pentru RAY):

Man eu nu ma luai de gramatica ta, am spus eu ceva de gramatica? Nu mai incurca gramatica cu un cuvant.Eu am intrebat ce este aia nava spationala? Poate este un cuvant mai nou, poate eu nul cunosc si de aia am intrebat.Nu vad ce legatura are gramatica cu chestia asta.

| RAY a răspuns:

Ba asa saracie esti?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Am bonuri de masa, nu mai sunt saraca, ai inteles?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Saracie desi cumperi tu de mancare?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Da foamete, iti cumpar si apa daca esti baiat cuminte

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Coca cola saracie si napolitane

| SilentRain explică (pentru RAY):

Aha cum sa nu, stai sa fac rata la banca
Apa plata si pufuleti atata vezii

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Dar cine te pune sa vorbesti cu mine?, du-te si cautati altul bre, tu fiind fata gasesti repede cati baieti vrei

| SilentRain explică (pentru RAY):

Asta sa o crez tu, doar alea frumoase gasesc baieti
Nu sti cumva... din greseala, nr de tel al altui german pana in 24 de ani, care sa ma enerveze, in locul tau :p

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu generaliza aiurea

| SilentRain explică (pentru RAY):

Bine,bine
Nu vrei sa te mariti cu mine? Am bonuri de masa tongue

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Prima oara homo sapiens feminim trebuie sa ne vedem sa simt ceva =o dorinta sexuala fata de tine si tu si atunci avem ce discuta

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ete 'fsss mai bine ma duc sa imi cumpar mancare din Cancicov
Auzi la el *simt ceva =o dorinta sexuala, ba aia o simti si pentru femeia de servici daca arata bine
Nu te mai iau de nevasta nici daca stii sa gatestii

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Corect asa e, pentru oricine, si tu la fel, simti atractie pentru oricine care te atrage

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu prea
Am vazut cateva specimene masculine frumoase cu caracter jegos, nu simteam atractie doar scarba

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Dar ce nu ti a placut la baiatul ala? https://www.tpu.ro/......mpita-hai/

| SilentRain explică (pentru RAY):

Poveste lunga, complicat

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu isi placea fizicul, personalitatea?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Aiurea,faza e ca avem doar 15 felicitari, de asta isi trimit mesaje aici

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Pe tine te afacteaza mult acele glume?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vreo 500cp, cu un cuplu pe masura, si tractiune integrala day dreaming

| Freya1 a răspuns:

Sa pot zbura, sa pot sa ma teleportez, sa fiu invizibila, sa ma pot preschimb in orce vreau

| Lioana a răspuns:

Sa pot citi gandurile oamenilor.

| GoldenZenith a răspuns:

Teleportarea.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Unde te ai teleporta?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Undeva la munte, in Las Vegas, Dubai, pe Luna și tot așa.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Materialisto

| VibeTrix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Https://www.youtube.com/watch?v=8uqq_4wQdn8 ca tot vine vorba de Dubai.

| VibeTrix a răspuns:

Sa citesc gandurile oamenilor

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Mi-ar placea sa stiu ce gandesc oamenii, sa le citesc gandurile, sa fiu invizibila si sa zbor.

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Se fac progreseze in acest sens, exista deja o stiinta care se ocupa de asta http://www.scientia.ro/......tiile.html

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Daca stii engleza vezi de neurostiinta http://www.psychologies.ro/......ta-2140433

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ca fatã ai deja 6 simturi, adicã poti sã citesti gândurile.
Sãracii baieti laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa stiu tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa raspund eu in locul tau. " Sa imi dau seama ce varsta si nume are o anumita persoana". Este? ESTEE? smug

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Dar stiu deja tongue
Are 12 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

laughing E bine. Ai acelasi iq cu Vibe si alti 3 pokemoni de pe aici. Esti pe drumul cel bun!

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Razii tu, razii dar tot pierzator ramai, plus ca nu te tii de cuvant, hahalero nu estii om cinstit

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu e problema mea ca tu ai memorie de mangusta. Si ca nu stii sa rogi frumos ceva tongue

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu,niciodata happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Norocul tau ca nu esti o persoana foarte curioasa atunci big grin

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Tu ce super putere ti ai dori?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Https://www.google.it/......ps?/search

| SilentRain explică (pentru RAY):

Sa pot controla timpul

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ai vrea sa fiu in timpul tau sincer?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Https://www.google.it/......ps?/search

| SilentRain explică (pentru RAY):

Prezenta ta in timpul meu e irelevanta, draga mea
https://i.imgur.com/0v90L2H.gif

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cooooooooooooool reao

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce am mai facut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sã am puteri telepatice, sã pot rezista fãrã hrana sau apã o viatã intreagã, sã am Simtutile foarte ascutite vaz, auz, mirosit si sã pot misca obiect Cu mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu invizibila si dupa sa pot zbura oriunde fiind invizibila, sa pot fii sirena, sa ma teleportez in viitor ca sa sar peste anii astia care urmeaza. Sa pot da timpul inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... superputeri?
Să fiu un afemeiat ignorant.

| Raniaa a răspuns:

În acest moment al vieții, aș vrea să rețin un semestru peste noapte rolling eyes

| FaraNumePls a răspuns (pentru Raniaa):

Si eu la fel sad

| RAY a răspuns (pentru Raniaa):

In fapt sute de trilioane de date ar putea retine creierul tau doar ca nu vede vreun motiv sa faca asta, creierul retine ce considera el ca e important pentru tine, esential pentru supravetuire, vad ca o duci bine stai pe TPU

| FaraNumePls a răspuns (pentru Raniaa):

Sa pot vorbi cu dracii laughing (pe bune)

| alexwahl a răspuns:

As vrea sa pot zbura.

| georgyanaaa a răspuns:

Sa fac unele persoane sa dispara, sa dau timpul inampoi in unele momente si sa pot citi gandurile

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Sa ma *** weed si sa ma pis vodka

| Unicornlover7 a răspuns:

Invizibilitate si sa pot zbura

| NoobCaNoob a răspuns:

Sa am wall hack

| VallyB a răspuns:

Invizibilitate,pentru a putea sa te ascunzi cand nu vrei sa fii deranjat.

| Cozmeniuc_Lenuta_1979 a răspuns:

Să pot să dau timpul in loc să fac tot ce vreau rolling on the floor