| bubu12234 a întrebat:

Ce superstiții aveți și de care țineți cont de fiecare data?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cand te doare capul o sa fii *** de un negru. Merge de fiecare data

| RAY a răspuns:

Daca de la bun crezi ca va merge rau e o sansa sa mearga, am patit o sa am cazuri de persoane negativi si am avut experiente mai deosebite

| Darkmagic a răspuns (pentru RAY):

Ai devenit cumva superstitios?
Ma inclin. big grin
Astept pana maine, sa vad cati useri nu sunt superstitiosi...sau isi inchipuie ei ca nu au superstitii atat de inradacinate incat nu le realizeaza ca atare, si discutam. happy

| RAY a răspuns (pentru Darkmagic):

Nu,dar nu e bine sa gandesti negativ de la bun inceput

| danay72 a răspuns:

Nu cred in superstiții. Nu las ca un obicei să îmi controleze viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in superstitii.

| Felissa13Eden a răspuns:

Pisica neagra...ioi doamne, cand le vad ma dau 3 pasi in spate si daca sunt pe strada, fac cruce de 3 ori si scuip in san laughing dar imi plac pisicile negre de mor, nu stiu de unde pana unde

| Victor453 a răspuns:

Nu cred in superstitii!

| VictorFenrir a răspuns:

Nu cred in prostii de genu'

| Vanishgold a răspuns:

Nu pun geanta pe jos niciodată, dar nu știu dacă e neapărat o superstiție, cât e vorba de faptul că îmi murdăresc geanta laughing
Nu-mi las niciodată portofelul gol, întotdeauna las și 10 bani acolo "de sămânță".
Nu dau bani cu împrumut, dacă îmi cere cineva bani, ori ii dau de tot, ori nu-i dau deloc.
In general cred că dacă ești negativist, atragi lucrurile rele și dacă chestiile astea pe mine mă fac să mă simt mai bine, eu le fac, indiferent de ce vor zice cei din jur.