| Raluca591 a întrebat:

Ce surprize sa ii mai fac iubitului?

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Papă-l tot.

| alina2k18 a răspuns:

Un dans pe melodia astawinking

Florin Salam & Leo de Vis - Regina din Maroc || La Mia Musica Bucuresti ||

| gemeni6226 a răspuns:

Sai gatesti prajitura sau mincarea preferata.Sa il intrebi ce si-ar dori cel mai mult de la viata.Sa fii sincer interesat de preocuparile lui(daca se arata interesat sa iti povesteasca despre.)O zi sa nu-l stresezi cu problemele tale.

| Nume6 a răspuns:

Daca te tine buzunarul, o cazare undeva la munte e cadoul ideal, si pusa intr-o cutie de cadou, sau bineinteles o cina romantica la un hotel doar voi doi.

| Andreeush a răspuns:

Pregătește-i o cină romanticăwinking