| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce țară din Europa vă place, în afară de România?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Germania, Spania si UK

| RAY a răspuns:

Spania -Castellon =am fost o luna, a fot cea mai frumoasa vacanta din viata mea, nu luam in calcul tarile materne, paterne

| Freya1 a răspuns:

Elvetia

| Plato a răspuns:

Norvegia

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Rusia acolo fetele sunt mult mai frumoase si mai placute decat expiratele si javrele astea din RO, chiar am cunoscut niste rusoaice cand am fost in vacanta la munte erau asa frumoase si la vorba se simtea asta chiar daca erau cu bautura in cap nu mai conta asta.

| oglindasultanului a răspuns:

Norvegia, Islanda, Luxemburg.

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Mie îmi place Suedia, deoarece oamenii sunt foarte simpatici pe acolo din câte am văzut prin documentare, etc.

| CdeMetal a răspuns:

Italia si Spania.

| gogu220 a răspuns:

Italia.
Multă istorie tumultoasă, Roma cu Panteonul şi columna lui Traian, Veneţia cu gondolele şi podul suspinelor, Milano cu Domul şi opera Scala. Are cei mai frumoşi munţi dar şi cele mai multe plaje.

| VictorJulien a răspuns:

Italia,Norvegia,Suedia,Danemarca,Irlanda

| ThyDoom a răspuns:

Islanda. Puțini oameni, peisaje superbe și fară temperaturi ridicate.

| qVlad12 a răspuns:

Spania-ca imi place.winking