| Curious2 a întrebat:

Ce tara europeana v-a placut cel mai mult si de ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

GB - infrastructura rutiera cel mai mult m-a atras la ei si accentul amuzant care il au femeile britanice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Germania. Trenurile și tramvaiele circulau la fix, la minut. era curat peste tot.

| Drimmero a răspuns:

Anglia, doar pentru fotbalul de acolo si viata mai buna, din punct de vedere climatic nu-mi surade, dar m-as fi adaptat eu cumva daca ma nasteam acolo cu siguranta.

| Celcestietot a răspuns:

Nicio tara din Uniune, pentru ca nu este niciuna perfecta. Oameni rai, coruptia, imoralitatea si alte seturi de valori negative domnesc peste tot pe acest continent.

| oz_1736 a răspuns:

Elvetia, Austria. Strazi, drumuri, curbe, tuneluri

| Anonima163333 a răspuns:

Salut.
Mie mi-a plăcut cel mai mult Croația pentru ca are cele mai frumoase peisaje din toată Europa (cred eu)