| Andreea56 a întrebat:

Ce tari v-ar place sa vizitati si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andreea!

Imi doresc foarte mult sa vizitez Germania:X
Este un vis de.al meu happy

De ce? Nu stiu... ma incanta asa ca si tara... iar cand eram mica am avut sansa sa merg, insa nu s. a putut rolling eyes

pupici :*:*:*:*

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegia.Fiordurile aleahee hee

April
| April a răspuns:

Rusia, pentru ca as vrea sa vad la ei acasa mestecenii pe care i-a cantat atat de frumos Esenin si Spania pentru frumusetea stranie a monumentelor ridicate la Barcelona de geniul lui Antonio Gaudi.

| Ana a răspuns:

Germania, este o tara linistita, curata, perfecta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA m-iar place fiind ca acolo unde ma duc este apa.Este frumos ma reeram la mare

| Danyelle a răspuns:

Grecia...acolo sta un prieten de-al meu...ma rog, el e roman dar munceste in grecia si spune ca peisajele de acolo sunt uimitoare. vreau si eu sa le vad! crying