| anonim_4396 a întrebat:

Ce tari vreti sa vizitati?

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Franta,U.S.A,Italia,Spania,Canada si nu in ultimul rand :Hawaiibig grin
Dar raman la stadiul de ''vise visatoare''laughing

| Drimmero a răspuns:

Anglia, Italia, Grecia,, SUA, Germania si cam atat

| Clorox a răspuns:

Cred ca Japonia, L.A, U.K, in fine... Sunt foarte multe, daca o sa am sanatate o sa le vizitez eu pe toate laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

As vrea sa vizitez SUA sau Canada.

| Deaad a răspuns:

Tarile nordice, in special Norvegia, tarile blatice, Lituania spre exemplus si Germania.
Prin Orient mi-ar place Japonia iar de Americi nu ma ating.

| Staind a răspuns:

Vaslui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

America Latina

| OnePiece a răspuns:

Finlanda, Croatia, Polonia, Rusia, China, Japonia, Coreea de Sud, poate si prin Grecia si Italia.

| Juviia a răspuns:

SUA

| AlbNegru09 a răspuns:

Spania şi SUA.
Momentan sunt în Paris, poate ajung şi pe acolo peste câțiva anii

| kingersome a răspuns:

Japonia,România(pentru că sunt din Moldova),Franţa, Germania, Anglia, Brazilia, S.U.A şi cam atât momentan.

| Diance a răspuns:

SUA, Franta si atat. Nu sunt adepta plecarilor.