| lilith16 a întrebat:

Ce te apasa pe suflet? (cealalata întrebare a fost data jos)

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da tu nu dormi?

Pe suflet ma apasa ficatu si o coasta, am tot zis ca il mut de acolo, dar am uitat.

Sincer, sa nu dau dovada de insensibilitate, momentan ma apasa faptul ca tot astept o veste buna pe plan de cariera si nu mai vine odata, se face si saptamana sad

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Eu nu dorm(((((: niciodată((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Nu mai pune semnele in partea stanga, ca si eu am facut asta laughing
Da pe tine ce te apasa ma rog? Nu ca ar da ploaia dupa ce spui sau ceva...

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Le pun in cealaltă parte ca sa nu se puna emoji de ala ca nu imi plac dar pe mine nu ma apasa nimic, bine poate e ceva dar e un subiect inutil si consumat si neimportant, in rest sunt ok

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Pai si daca lumea iti zice ce o apasa pe ea, nu e incorect atunci?
-2000 de puncte, sry

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ignoranța unora și felul în care... De fapt stai că nu contează

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Multe lucruri