| SilentRain a întrebat:

Ce te pasioneaza?

Care sunt realizarile de care esti cel mai mândru?

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cărți,redactare,pescuit,
trenuri,fotografie,filme,
obiecte vechi, evenimente culturale, muzică şi instrumente muzicale, etc.Pentru că listă asta nu se mai termină niciodată.Cât despre realizări...nu cred că am ceva care ar putea fi lăudat chiar atât de mult, sau lăudat în sine. Poate doar faptul că am trecut prin n lucruri urâte şi încă sunt aici, să povestesc despre asta.

| SilentRain explică:

Da un pic ciudat, nu țin mine sa fii fosu și eu asa...mereu o dau în bara rolling on the floor

| HadesSs a răspuns:

Multe realizari in ultimii doi ani, mi-am achizitionat un apartament, ma tin de sala evoluez, mananc curat, gatesc, iubesc si sunt iubit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii.
M-am născut.

| OrdanKarris a răspuns:

Am fost cerut in casatorie si am spus, nu stiu nu sunt pregatit. Ca ulterior sa aflu ca tipa umbla cu niste tipi f periculosi si am scapat de o pacoste. Sunt mandru de intuitia mea ascutita care de fiecare data m-a scos din belele, chiar si cand credeam ca gresesc, de fapt faceam ceva bun fara sa-mi dau seama. big grin

| SilentRain explică (pentru OrdanKarris):

Mișto, de unde ai cumpărat intuiție din aia ca vreau și eu

| OrdanKarris a răspuns (pentru SilentRain):

M-am nascut cu ea. big grin

| SilentRain explică (pentru OrdanKarris):

Dă-mi și mie ca a mea e defecta rău rolling on the floor

| OrdanKarris a răspuns (pentru SilentRain):

Stii cum e la mine, gresesc si cand sunt pe cale sa comit ceva cu adevarat naspa, parca ceva ma trage inapoi si ma pazeste. Dintotdeauna am fost asa. Inger pazitor la propriu. Am gresit si eu dar intotdeauna am stiu sa ma feresc de greselile mari. Nu ca am stiut. Prost spus. Am intuit fara sa-mi dau seama ce fac.

Stii momentul ala cand faci niste alegeri care pe moment te nemultumesc maxim dar pe termen lung realizez ca am facut alegerile corecte. La polul opus multi sau multe fac alegeri bune sau care par bune pe moment si regreta mai tarziu. Eu sunt exact invers big grin Alegeri care par eronate pe moment dar excelente pe termen lung si aici nu ma refer doar la relatii, in orice! Ciudat, nu? N-am cum sa te ajut rolling on the floor

| HadesSs a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ce pot zice daca te-a cerut ea pe tine, banuiesc ca avea cohones mai mult decat tine, mai bine ca nu te-ai insurat cu ea laughing se ajungea sa foloseasca un vibrator pe tine laughing

| OrdanKarris a răspuns (pentru HadesSs):

Esti amuznt. Ma anunti si pe mine cand ai sa ajungi la performanta sa fi tu dorit pentru casnicie suficient de mult cat sa te ceara ea. De fapt stii ce, nu te obosi, nici ca mi-ar putea pasa mai putin rolling on the floor Casatoria e ultimul si cel din urma lucru care il doresc. laughing Tu intai de toate vezi cum scapi de virginitate rolling on the floor

| HadesSs a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu sunt atât de dobitoc incat sa ma ceara ea, stai chill acolo am aproape un an de căsătorie copilelaughing iar cu virginitatea cred ca glumesti nu?

| HorizonZero a răspuns:

Hmm, psihologia, filozofia orice are legătură cu natura umană e interesant cât despre niște hobby-uri puțin mai obișnuite gaming-ul, filmele, anime-urile rareori, muzica.
Despre realizări? nu e cea mai mândră realizare a mea dar doar asta îmi venea în cap pe moment, faptul că am învățat engleza din jocuri, filme etc. în mare parte.