| AlllyyyNnA a întrebat:

Ce telefoane sunt mai bune cele cu touchscreen sau cele cu astatura qwerty

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Excluzand faptul ca multi habar nu au ce inseamna tastatura qwerty... tastatura qwerty se regaseste si la telefoanele care au touch screen, este vorba de asezarea butoanelor, daca te uiti si pe tastatura de la PC pe primul rand prima jumatate a butoanelor de la stanga la dreapta formeaza cuvantul qwerty. Acum revenind la ceea ce ai incercat sa intrebi, tinand cont de performantele telefoanelor cu tocuh screen aparute, nici un telefon cu tastura qwerty dar cu butoane nu se va ridica la performanta unui telefon cu touch screen. Si inca ceva performantele unui telefon nu se masoara in functie de tastatura. Sper ca te-am lamurit.

| Wøodenpints a răspuns: