| Denysuk_3788 a întrebat:

Ce telefon aveti? Sunteti multumiti de el sau nu va place?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Am un Evolio, moca de la UPS, şi nu sunt mulţumit pentru. că nu pot să mă combin cu prietenii din reţea. laughing

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am un Sony Ericsson k503i! Sunt multumita cu toate ca l-as schimba cu unul nou dar n-am bani!

| monyk a răspuns:

Buna, am un samsung j700, sunt destul de multumita de el, camdeodata il pastrez, dar pe viitor imi doresc alt tip de telefon, acesta a indurat multe din partea mealaughing, l-am zgariat, odata l-am scapat in apa, l-am dat de pamant, inca e intr-o stare destul de bunahee hee, bateria ma tine 2 zile, inainte ma tinea in jur de 5, deci, cu bateria e mai aiurea, in rest e ok; mi-a placut la inceput cand l-am cumparat, dar sti cum e... te saturi la un moment dat si iti doresti altceva si apoi altceva, asa se intampla mereu, acum nu prea ma mai intereseaza aspectul si functiile, important pentru. mine e sa pot vorbi.

| Petronela a răspuns:

Eu am nokia x3 si imi place, sunt multumit de el

| BoomBoomToxic a răspuns:

Am samsung cu clapeta gri sgh e250v si s-a cam zgariatpe spate dar am 9 ani si tata nu o sa imi ia altul

| Locaa a răspuns:

Nokia 5530 Xpress Musiclove struck il am din februarie dar vreau altul(samsung genoa pink)

| Simple Girl:X a răspuns:

Pai eu am sony ericsson ca 200 i... dar vreau altu.

ca nu pot sa asc muzica pe el...si nici nu merge cablu de date ca sa scot pozele

| thisissolawl a răspuns:

Nokia Xpress Music 5610 nu-mi place, mi-as dori unul de la LG cu touchscreen

| vlaaddd a răspuns:

Blackberry si nu! Nu imi place, astept sa primesc un Nokia e71 lunile astea cred si sper.

| Danut4 a răspuns:

Nokia 5200XM sunt super multumit