| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari mai fumati?

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pall mall violet slim

| SilentRain a răspuns:

Cancer frumos ambalata, iti fumezi singur cuiele din sicriu

| Freya1 a răspuns (pentru SilentRain):

Si crezi ca daca spui asta aici sau in alta parte se vor lăsa oameni de fumat?

| SG1995 a răspuns:

Verzi. laughing

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Mă pui și pe mine în legatură cu dealer-ul tau, bossule domn?

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am noroc de dealer, în gerne mi-au luat gherlă deci numai cumpăr, decât dacă ies din țară.

| gemeni6226 a răspuns:

Niciodata nu am fumat nu m-a atras sunt contra, am un singur membru al familiei care fumeaza fata mea si stie ca o poate face doar pe balcon.Fiecare o stie pe al lui, e viata lui, daca voiam asa ceva nimic nu m-ar fi oprit, dar mereu m-a respins acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pall Mall.

| davilla a răspuns:

Winston Plus Xpression