| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce tip de soț/soție ați vrea să aveți? Sau pentru cei căsătoriți: v-ați schimba partenerul/partenera?

17 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Unul care să nu renunțe.

| MihaelaDart a răspuns:

Noi care inca nu suntem casatoriti, suntem doar logoditi, nu am avut nici un gand sa ne intoarcem spatele. Am trecut impreuna prin mullte grele cat si bune si anul asta facem 7 ani de relatie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mereu am incercat sa nu imi impun astfel de conditii. Ceea ce imi place nu este si ceea ce vreau eu cu adevarat sau ceea ce imi trebuie. Asa ca lucrurile s-au intamplat exact cum a trebuit happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, as schimba-o si miine cu o viata singur. Din pacate nu as lasa copilul cu ea, asa ca mergem mai departe...

| Andreeush a răspuns:

Încă nu sunt căsătorită, dar aș vrea să fie fidel, sincer, educat, cu simțul umorului. Știu că am prea multe pretenții laughing

| Spiderul a răspuns (pentru Andreeush):

În ce oraș stai?

| Plato a răspuns:

Nu. Daca as fi vrut, cu siguranță as fi facut-o.

| Dismally a răspuns:

Pai ce tipuri exista? Sa stiu din ce trebuie sa aleg big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O sotie incredibila exact ca supa la plic.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O sotie ca o menajera vai ce bine as trai, mancarea pregatita de fiecare data cand ajung acasa, berea in frigider, hainele spalate, curatenie in casa tot timpul, sa vina si sa imi deschida televizorul ca sa ma uit la meci si in timp ce ma uit sa imi maseze picioarele, ooooo ce bine ar fi, exact sotia de vis.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Vise laughing
Ce femeie mai e așa în secolul 21?winking

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Bine poate ca am exagerat putin in legatura cu masajul la picioare si celelate lucruri, dar macar sa ma trezesc cu berea in frigider cand vin acasa macar atat, consider ca ar fi un gest frumos din partea unei sotii iubitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sotie iubareata sincera si casnica eventual si gospodina stiu, stiu ca trebuie mai visez mult si bine.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Cu fetele din ziua de azi, e mai greu. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Asa este draga happy

| GirlOnline81 a răspuns:

Unul care sa-mi suporte/iubească defectele.

| Rhea44 a răspuns:

Nu știu poate unul care sa fie el însuși și sa ma accepte așa cum sunt