| Mario1994 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa fii cel mai bun stilist coafor?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa ai talent la asa ceva.Scoala sau cursuri si alte povesti nu o sa te ajute cu mare lucru.Sunt stilisti ce spui tu care n-au nici o scoala dar ramai cu gura cascata ce fel lucreaza laughing Deci in ziua de azi sa fii bun trebuie sa faci ceea ce iti place.De ex mie mi-ar placea sa stau de pomana laughing sa stau sa ma plimb si sa fiu platit bine.Dar din pacate pentru mine, desi ma pricep foarte bine la jobu asta, nimeni nu vrea sa ma plateasca laughing

| SilentRain a răspuns:

Multe calificari si cursuri

| mentholinks a răspuns:

Sa te pricepi la asa ceva si eventual niste relatii prin showbiz ca sa devii foarte cunoscut.

| Adiadictie a răspuns:

O emisiune TV. sau chiar un post sau canal. TV radio etc