| Otto2014 a întrebat:

Ce trupe/artisti ascultati? Eu cam tot ce se poate.

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi plac foarte multe. Nu as putea sa le cuprind. Dar sa iti dau o idee. Skillet, Inagine Dragons.

| R0R0 a răspuns:

Si eu! big grin

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu prea ascult muzica.

| MistretulPufos a răspuns:

Iron Maiden, Pink Floyd, Metallica, Arctic Monkeys, Apocalyptica, Disturbed, Dani Mocanu, Guta, Salam, (ok astia-s la misto laughing ) Deep Purple, Queen, etc.

| MistretulPufos a răspuns (pentru MistretulPufos):

A da, am uitat de soundtrackurile din seriale si filme

| Madesz a răspuns:

Wiz Khalifa, Lenka, Alan Walker, Skrillex, RL Grime și Fuego laughing

| TheFragranceMaster a răspuns:

Nu pot sa-i sterg de pe mp3 si mobil, poate de unii nu ai auzit! Doar pina la b.
Dj Valium, Djs At Work, 2 Eivissa, 4 Clubbers,A La Carte,Age Pee,Alabina,Aldo Lesina,Alex C,Alex Megane & Marc Van Damme,Ambra,Angie Gold,Bastian Basic, Beach Bumpers United, Blank & Jones, Blue Nature, Brainbug.