| Anonimaaaa13 a întrebat:

Ce urati cel mai mult pe lumea asta?
Daca ati putea schimba ceva la viata voastra ( trecut, prezent ), ce ar fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocrizia!
Sincer, nu aș schimba nimic, sunt recunoscătoare pentru țoti prostii și țoti oamenii falși care mi-au trecut prin viață, pentru toate dățile în care țopăiam de fericire, iar viața mă izbea mai rău ca un expres, oamenii minunați care au lasat ceva bun în urmă. Sunt recunoscătoare pentru tot, datorita trecutului sunt femeia de astăzi.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

De urat... nu ma pot rezuma la un singur lucru. Probabil ipocritii.

De schimbat, doar un lucru as schimba, numerele care le-am jucat la lotto acum cativa ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Falsitatea,ipocrizia.As schimba modul cum m-am comportat cu unii oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu urasc mai nimic, nu imi plac multe lucruri laughing. La trecut? Multe. Prezent? Absolut nimic.