| zzooma a întrebat:

Ce useri de pe acest site ati dori sa cunoasteti in realitate?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer pe masura ce cunosc useri de pe acest site cu atat nu-mi doresc acest lucru

| RAY a răspuns:

Ai glumit? Tu ști că un credincios nu ar omorâ pe cineva, nu?

:)) :)) https://www.numbeo.com/crime/rankings_by_country.jsp
https://ro.wikipedia.org/......83_religie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe danut cand iese de la biserica. Vreau sa imi spuna si in fata cum fetele alea de la Caracal au murit pentru ca nu credeau in zeul lui.

| zzooma explică (pentru suntserios):

De ce. ce i ai face?

| suntserios a răspuns (pentru zzooma):

I as testa credinta. Sa vad daca e la fel de fucked up si in realitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ai grijă să nu fie vreun fanatic din ăla religios pus pe exterminarea necredincioșilor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu compara TPU vs realitate, aici pe TPU toti sunt lupi in realitate mielusei

| Plato a răspuns (pentru suntserios):

Mie o femeie mi-a spus ca ăia de la Colectiv au murit că erau roaceri satanisti.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai glumit? Tu ști că un credincios nu ar omorâ pe cineva, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dadada, cu siguranță am glumit, cu siguranță, stai calmhee hee

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ma simt mai bine happy.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe nimeni.
Vad destui oameni in realitate.

| Dalmore a răspuns:

Pe Hecate că a început școala și îmi lipsește sad

| Spiderul a răspuns:

Pe Andreeush