| SilentRain a întrebat:

Ce userii TPU iti plac?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Pe tine, nu te sufar rolling on the floor

56 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cei care stiu sa scrie corect romaneste.
Din pacate, nu te numeri printre ei.

| SilentRain explică (pentru ardnaxur1961):

Stai ma ca se rezolva, daca se pune problema rolling on the floor
Nichio dhata nue phrea tjihiu

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru SilentRain):

Pai, nu prea s-a rezolvat! Cred ca, de fapt, habar n-ai ce anume e incorect in intrebarea ta. Si asta e grav. Sunt cinci cuvinte, in pana mea, si tu nu stii pe care sa-l corectezi!

| DeathIncarnate a răspuns:

DeathIncarnate

| RAY a răspuns:

Am sa isi fac o lista mai tarziu, acum sunt pe tel, si tu esti acolo ametito.

| sofisis a răspuns:

Endoryus
DrGoogle.
Greece ( dar nu mai e activa)
Neutrino (nu prea mai e activ)
LoveSleep

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Si eu te urasc domne big grin

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te-n puii mei...te-am mai pus si primul' pa' lista laughing))

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

Si Clintz uneori. De el am uitat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Poti sa modifici daca vrei, eu oricum o sa tin minte adevarul tongue

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata nu ma razgandesc intr-o decizie. Daca te-am pus cap de lista acolo ramai.
Si daca as incepe sa nu te suport, probabil tot cap de lista ramai. Desi ai fi la muchie cu o anume pasare de pe aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Daca esti normala, e posibil ca pe viitor sa ma eviti. Dar daca esti destul de dusa cu pluta, e posibil sa continuam sa mai schimab un post 2 si in viitor. Din cate am vazut in ultimii 6 ani, doar cei mai anormali continua sa ma bage in seama laughing.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ne stim de cativa ani si inca nu te evit so... e cazul de un control mai amanuntit la un specialist?
Ca tot ma intrebai daca am trecut recent pe la psiholog. Ma duc direct la psihiatru daca crezi ca e cazul laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

NEa, nici o grija. Oricum oamenii normali sunt overrated. Plus ca de ai "norocul" sa dai peste un psihiatru ca mine, te arunci de la fereastra dupa maxim 15 minute. Asa ca mai bine stai linistita.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci sa-l caut cu cabinetul la parter...ok. S-a notat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Da da. Evita pe aia care au cabinetul ca mine la etajul 3 rolling on the floor. Macar la parter doar faci hop si esti in parcare. Ajungi mai repede la masina happy

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

A mea prietena care e cu psihocucu e tot la 3 laughing))
La ea ma mai duc din cand in cand asa, cand ma apuca prea tare bazmutiile.

| LoveSleep a răspuns (pentru sofisis):

De ce sunt ultimul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

rolling on the floor

| sofisis a răspuns (pentru LoveSleep):

Eeeeee, papuci, pentru ca nu pot scrie in cerc. D'aia esti ultimul laughing)

| mentholinks a răspuns:

Toti in afara de cei care tot timpul si cu fiecare ocazie cauta sa iasa in evidenta.

| GoldenZenith a răspuns:

Câțiva. Ii număr pe degetele de la o mana.

| Superior a răspuns:

KoroSensei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Pai ala radea de tine mai demult ca esti prost. Ai uitat?

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi aduc aminte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Si pe langa faptul ca te facea prost mai si radea de desenele tale (schite cu masini).

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine esti?

| PersonajFictiv a răspuns:

Coquina.

| Darkmagic a răspuns:

RAY!
Hmm..."userii" sugereaza mai multi.
RAY, si surorile lui! big grin
Are vreo 15.
E un mister, cum dracu, TOATE pe care a incercat sa le... i-au devenit "surorii"!
Invatatii in pana mea de la el! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

El nu este bagat de fete in friendzone. Se baga singur acolo.

| RAY a răspuns (pentru Darkmagic):

Nu toate dark doar una singura atat, de unde ai scos cifra de 15 fete? conteaza calitatea nu cantitatea oameniilor din jurul tau dark.

| Darkmagic a răspuns (pentru RAY):

Asa-i, o ai pe Golden "sys".
Ce e nasol in asta?
Te face cumnat cu mine. big grin
In rest ai dreptate, eu am in jur numai oameni de proasta calitate, noroc ca miezul e pe TPU unde am de-a face cu eminente.
"Eminente" care nu mai sunt de acord nici cu ce au scris acum trei luni cu propriul deget, si in intelepciunea lor isi schimba numele si isi sterg intrebarile.
Tu esti singurul in acord total cu tastatura.
Aveai acum vreo doi ani un...numar de inmatriculare? Ceva cu "TM"?
rolling on the floor
Hai lasa... Nu se pune!
Sunteti cu ceva, (ORICE) consecventi in viata asta, sau aveti nevoie de reincarnari succesive?
Ca mie userii astia-mi plac!
Cei la care ma uit intai o ora, intrebandu-ma "Cine #$%@# e asta?" big grin

| GoldenZenith a răspuns (pentru Darkmagic):

Wtf! big grin

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Wow nu stiam ca dark e fratele tau

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu la asta se referea, Ray laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

1. Hammurabi
2. @Nefarius
3. @andreia67
4. @Clintz
5. @drutzix
6. @Pizzalover
7. @YellowAngel
8. @Andraa29
9. @Bloody
10. @aalbinutza
11. @Superior
12. @Lzehxo
13. @Samariteanul
14. @HazelEyes77
15. @WaterDrop
16. @ma1numesc1razvan
17. @Bissell
18. @Sarmanul
19. @Yasmin
20. @Ingognito
21. @9octombrie
22. @Andwta
23. @Cinevacatoatalumea
24. @Fumiko
25. @cristi202
26. @sweetys
27. @Divy
28. @Drimmero
29. @Rainmaker
30. @faramatania
31. @NOname
32. @Brigaela
33. @caramela
34. @justanotheruser99
35. @DonnaAlba
36. @RAY
37. @Vraciu2016
38. @Sociopat
39. @Regedesubmunte
40. @suntserios

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pup

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Pupici kiss

| SilentRain explică (pentru DenisaNicoletaG):

Va pup si eu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii urasc pe toti. Mai ales pe tine bipolaro.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Gras,calic ce estii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu stiam ca te platesc sa fii buna la nimic thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ai editat raspunsul bipolara trista ca esti rolling on the floor))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desicur cã pe tine... Nici intr-un caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 5-6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apreciez raspunsurile a 2-3 utilizatori pe care nu-i voi numi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu am gasit niciunul happy, cand gasesc iti zic.

| Raniaa a răspuns:

Câțiva.

| georgyanaaa a răspuns:

Niciunul

| Alexand3ru1 a răspuns:

Anonim 821

| SilentRain explică (pentru Alexand3ru1):

Si eu ma iubesc!

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Numai ma iubesti ametito?

| NoobCaNoob a răspuns:

Pe mine
Sunt perfect!happy