| Wonderland a întrebat:

Ce v-a adus "Mosul"? Cine se apropie de cadoul pe care l-am primit eu are funda big grin

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Poi mai multe.
Din partea prietenei am primit o maleta si un fes.si
din partea parintilor am primit o masina de ras cu 5 lame.happy

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Un telefon Samsung Diva S7070 (a fost luat acum 3 zile)
O bluzita draguta. love struck
O husa pentru telefon.
Un luciu de buze (are la un capat luciu hidratand si la celalalt gloss)
O bratara
Dulciuri si fructe.

Dar tu?
Merry Christmas!

| Fifylici a răspuns:

Pai haine[manusi, maleta accesorii de par], pe fratimiu si cel mai frumos sentiment.

| ingerash_1981 a răspuns:

Am primit o placa de indreptat parul, blugi, bluza si dulciuri.happy

| Jacob27 a răspuns:

Eu cred ca am fost mai rau un pic am primit doar o perche de papuci de casa Craciun fericit