| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce v-a făcut să vă alegeți numele de utilizator pe care îl utilizați momentan pe TPU?
Eu din thinking lipsă de idei

42 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fac parte dintr-un grup de barbati care se descurca singuri in viata, nu vom fi legati de femei prin casatorie nici relatii stabile. Traim in independenta pana cand murim.

| Plato a răspuns:

Cel mai mare ganditor pe care l-a avut vreodata planeta: Platon.

| PuyaTimonel a răspuns:

Numele meu!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasionat de anime-uri laughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt itachitard. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns:

Îmi place ploaia, nu sunt o persoana vorbareata, în general sunt tăcută

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

S-inițiala prenumelui de familie
adrian- numele de botez
46- anul nașterii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Te-ai reprofilat? De la filozofie la ninjutsu este un pas mare, congrats laughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt sigur ce varsta ai tu, sau de cat timp esti tu fan anime, dar eu doar la Naruto ma uit de 13 ani. L-am terminat, fireste, dar il tot reiau. happy
Pe langa asta, am mai vazut si Death Note, Soul Eater etc.
Lee ma motiva inaintea sesiunilor. Imi aminteam de fraza aia, spusa de Guy, cand se lupta Lee cu Gaara: "Lee, lasa puterea tineretii sa explodeze!" si Lee: " Yaaaaa!" laughing si flacarile alea in ochi.

| GirlOnline81 a răspuns:

Poți modifica oricând numele de utilizator happy.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Eu unul mi-am ales numele de utilizator în funcție de cum este și va fi viața mea. Și 97 e anul când m-am născut.

| CdeMetal a răspuns:

Am pus ceva la nimereala.

| Freya1 a răspuns:

Imi plăcea numele asta atunci, iar după asa am rămas ca m-am obisnuit.

| Dalmore a răspuns:

L-am ales special ca sa le amintesc dusmanilor ca sunt saraci.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Tina e de la numele meu, iar 188 e asa, la intamplare. big grin

| deeeaqq a răspuns:

Am un nume fff. bine gândit, nu știu cum de s-a ajuns sa am un nume așa superb

Când îmi aduc aminte cum l-am pus îți spun.

| Nyarlathotep a răspuns:

Pasiunea mea pentru mitologia lui Lovecraft!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pe mine mă reprezintă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Probabil esti puton mai mare decat mine, implinesc 21 in Decembrie. Oricum, Naruto si pentru mine a fost ceva motivational mai ales cand isi spunea replica "Daca o sa-mi rupa mainile, il bat cu picioarele, daca imi rupe picioarele o sa il bat cu capul iar daca imi rupe capul, o sa il blestem din mormant", oricat ar fi de greu, alegerea gresita e aceea de a te da batut! Iar pentru ca ai vazut Death Note, ma gandesc ca esti un tip ce a putut sa inteleaga presiunea si inteligenta din acel anime laughing Urmaresc anime-uri din liceu, din clasa a 9-a si chiar acum in prezent cand am un serviciu si chiar un hobby de zi, nu ma opresc din a viziona happy E ceva la zi pentru mine, e deja o rutina.

| sofisis a răspuns:

Are legatura cu numele unei persoane dragi mie. Nicidecum nu are legatura cu sofisme sau filosofie cum ma mai acuzau cate unii pe aici. laughing)))

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Numele ăsta de utilizator mă face să mă gândesc la mâncare, nu știu de ce laughing rolling on the floor

| danaieladaniela a răspuns (pentru mgtow):

Ce barbat independent si serios, ce te face sa gandesti asa? laughing

| danaieladaniela a răspuns (pentru sadrian46):

46 da din ce epoca esti?

| danaieladaniela a răspuns:

Asa imi spun unele persoane

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Păi de când aș putea fi. 1746, 1846, 1946. 2046. Era noastră. Ceva de genu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A. Cel mai probabil propriul nume =)

| mgtow a răspuns (pentru danaieladaniela):

Https://youtu.be/qVMkP8bgfl8 asa intelegi mai bine. In occident se cunoaste mai bine dar in RO e doar un inceput. Nici nu stau in tara momentan

| IngerasulMicut a răspuns:

Am vrut un nume de utilizator dragut