| RAY a întrebat:

Ce v-ati cumpărat de black Friday? Cum a fost? Ce părere aveți despre black Friday de anul asta fata de anii trecuți?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Absolut nimic, n-am avut nevoie, dar trebuie vreun eveniment anume ca sa-ti cumperi cate ceva?

| Frank51 a răspuns:

Refuz sa cred ca oamenii cumpara chestii de black friday.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O cravata.

| Justme1997 a răspuns:

O bluza, o jucarie pentru sora-mea, un fular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa iau un tv de la Flanco ( site ), dar a fost instant stoc epuizat. Black Friday de Romania e frectie la picior de lemn.

| PumpkinDoll a răspuns:

O caciula, niste tenisi, un hanorac si un rucsac. Tu?

| RAY explică (pentru PumpkinDoll):

Nimic, am avut un s8 la favorite dar sa scumpit laughing

| PumpkinDoll a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Sa fiu mai exacta, am mintit cu raspunsul pentru ca le-am luat inainte sa inceapa blec fraidei rolling on the floor

| IoanaRoman09 a răspuns:

Azi a fost? Nici macar n-am stiu..si-asa nu-mi luam nimic

| oanaro a răspuns:

Black Friday a inceput pe 16 dar nu s-a terminat. La noi dureaza cam de pe la jumatatea lunii noiembrie pana la 1 decembrie. Ai aici un site cu mai multe magazine care au in continuare reduceri sau altele care fac reduceri weekendul viior - http://www.rochiiromania.ro/magazine-black-friday/