| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati cumparat de Black Friday?

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu mi-am luat,, nu am avut nevoie de ceva anume.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niste cartofi la 3 lei. Cu sos :3

| T0T a răspuns:

Încă o întrebare. Nimic.

| LoveSleep a răspuns:

Un creier. Vine doar peste o săptămână, până atunci o să continui să dau răspunsuri stupide. Și după ce vine, dacă merge prost și se mai blochează.

| J0B0MAT a răspuns:

Nimic.Am de toatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic, ce voiam eu nu era pe stoc sau nu avea reducere. Tu ce ti-ai cumparat?

| dannys a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic.Sambata trecuta mi-am cumparat un telefon nou.

| mbncf a răspuns:

Nimic.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Îți răspund aici că oricum întrebarea e degeaba căci respectiva nu a mai văzut că e una identică pe aceeași categorie.
Normal că mă uit, sunt fan Manchester. Ție îți place fotbalul?

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Și eu țin cu ei laughing M-am obișnuit de mică să mă uit pentru că am un frate mai mare și ne uităm împreună. Nu mă lăsa să mă uit la desene animate, răul sad

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Deci suntem pe aceeași lungime de undă? Yeey suntem din același grup. Abia aștept să plângă Drimmero în fața noastră mâine. De săptămâni întregi ne înțepăm legat de acest meci. Eu am avut o poză cu Manchester la avatar și el așa aflase că țin cu ei laughing De atunci numai discuții de rivalitate.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Am niște emoții pentru mâine. Pff, am așteptat mult ziua asta, sper să nu fie degeaba. Nu vreau să plângă, e de treabă drimmero, dar echipa lui nu laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

E de treabă și simpatic dar o să am o satisfacție în fața lui. E ok să se descarce. Sunt sigur că în caz contrar și el ar fi la fel și m-ar lua la înțepături mult timp dacă Arsenal câștigă.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Să sperăm că meciul o să fie în favoarea noastră.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu uita, simte-te liberă să îmi scrii. Vreau să te simți mai bine. Ești o tipă de treabă deși nu prea te vedeam așa la început. Poate pot să te ajut. Deci nu uita propunerea asta. E ultima dată când o fac.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Ți-am zis că e un motiv banal. Prima dată când mi-ai vorbit ai spus că sunt simpatică și acum zici asta? laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Înainte să vorbim te-am observat. Nu e banal, deci nu te sfii, chiar cred că ți-ar prinde bine. Nu m-ai deranja sau ceva, mi-ar face plăcere să ajut un pic de asta ți-am și spus.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Mulțumesc, dar nu consider că e nevoie big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Dă-i odată mesaj, devii stupid și nu te avantajează.

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu am eu nevoie să îi dau mesaj. Ea ar avea dar dacă nu vrea nu mă bag, asta e. Eu m-am oferit xD Și tu poți face asta dacă ai nevoie, adică îmi sunt unii simpatici pe aici.
Eh nu mă consider stupid doar că omul uneori are nevoie de un impuls iar dacă nu profită de el asta e.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Ok, cum consideri atunci. Baftă.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Iar ai băut?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Imediat trec la a doua.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Așa erai și atunci când ai mai băut laughing De ce o faci?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Că îmi place. Cum i-am zis lu tipa aia cu Denisa. Necoleta zău de nu aș vrea odată să ne strângem mai mulți și să dăm un party și să ne îmbătăm, să ne mai bucurăm de viață că majoritatea de pe aici cam suntem supărați pe ea.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Tind să cred că în spatele acelui "îmi place" sunt lucruri care te supără.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Mie îmi plac multe lucruri laughing, depinde ce. Toți avem și lucruri care ne supără doar că putem să le mascăm mai mult sau mai puțin. Eu uneori mă las dus de val ca să zic așa și se mai observă unele lucruri.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Mai încolo, mai încolo, nevoia de tine nu e chiar atât de mare acum smug

Nu ai nevoie, dar ai vrea s-o faci. Nu dai 2 bani pe stările ei și pe faptul că ar avea nevoie să vorbească despre unele lucruri. Cel mult, îți place drama, ca și mie, dar asta nu e de ajuns încât să insiști cât ai făcut-o deja.
Tu doar vrei să vorbești cu ea, dar nu vrei să pari genul ăla de tip care dă mesaje fetelor pe un amărât de site.

Îmi place psihologia, zi-mi că am dreptate cu ce am zis, am nevoie de asta.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Mai bine stai departe de TPU în momentele de genul. O să-ți vezi răspunsurile când o să fii treaz și o să înțelegi de ce zic asta laughing

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Normal că vreau să vorbesc cu ea că nu mai propuneam altfel dar sincer chiar îmi doresc să se simtă mai bine deci nu o fac strict pentru mine. Uneori ești un psiholog bun, nici nu mă aștept la mai puțin de la tine(îți apreciez judecata din multe puncte de vedere). Dar eu prefer să fac lucrurile în felul ăsta, adică uneori pot da un impuls iar dacă are nevoie de un sfat sau ceva îmi face oricum și mie plăcere să vorbesc cu ea, dacă nu pot trăi și fără asta deci de aia nu prea vreau să trimit mesaj, nu mă afectează așa mult. Eu am și un orgoliu mai aparte, ce pot spune. Așa sunt eu, dar nu e ceva care să mă afecteze sau ceva. Poate ai dreptate, era ok să îi spun doar odată. Și încă un lucru eu sunt așa mai peste tot, nu numai că e un site și nu știu ce, dacă aș avea obiceiul să dau mesaje etc. păi aș da și aici, mă doare fix undeva că nu știu ce aparență dau că aș da un amărât de mesaj. Dar ăsta e felul meu. xD

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Ți se par chiar așa de dezastruoase? Mie nu mi s-ar părea oricum, îți spun sincer. Dar ok, o să refuz să vorbesc cu tine când beau ceva, să nu plângi după. laughing

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Pari mai sentimentalist, dar îmi place și partea asta a ta. Nu am zis să nu-mi mai vorbești, chiar ești funny beat laughing Poate așa o să-mi răspunzi la întrebări.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Îți vând un pont. Eu dimineața sunt extrem de rațional dar cum orele trec mi se cam accentuează partea sentimentalistă, mai beau și ceva, pfoaii. Crede-mă că uneori spun niște lucruri, chiar și răspunsuri, ce dimineață o să mi se pară cam duse de val, deci cam ai dreptate din anumite puncte de vedere. Pot fi considerat chiar o contradicție din multe puncte de vedere dar ca să observi asta trebuie să mă cunoști iar eu prefer să nu las multă lume să mă cunoască prea mult. Mă mir că ai observat unele chestii. Poate și din cauza că zilele astea am postat cam mult deși voiam sincer să diminuez drastic postările. Iau prea mult timp, dar chiar îmi place.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Mersi de pont. Îmi dădusem seama de partea asta a ta, încă de prima dată când ai băutwinking

| Zathara a răspuns:

Cărți.