| RAY a întrebat:

Ce v-ati dori cel mai mult in viata?

eu imi doresc sa am tot ce imi doresc

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

In viata - as dori viata- o viata plina de viata! happy

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O mustață.

| ιυвιтα a răspuns:

Tot ceea ce-mi doresc de la viata este sa am o cariera de succes intr-un domeniu care imi place si cel mai important sa-mi intemeiez o familie alaturi de persoana pe care o iubesc!
Astea sunt singurele lucruri...

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns:

Si euimi doresc sa am tot ce imi doresc!(de exemplu un iphone...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...mai multe. Rezumand, sa imi duc planurile pana la capat cu succes. big grin

| NemNUZ a răspuns:

Cel mai mult si mai mult imi doresc...
sa nu ma indragostesc niciodata happy

| Auslesse a răspuns:

Sa nu mai fie lumea atat de ipocrita si curioasa! sa-si vada fiecare de treaba luihappy

| LeontinAndrei a răspuns:

Foarte buna intrebarea... Sincer, pot spune ca am parte de tot ce imi doresc. Tot ce vreau sa obtin, obtin, deci totul este ok pana acum.

| lolium a răspuns:

Sa fiu fericita happyasta ar vrea toata lumea

| SakonSIUkon a răspuns:

Sa scap mai repede de ea si sa ma pregatesc pentru imparatia lui Dumnezeu daca merit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Nu ai tu ce să cauti in cer, și nici un om, toți ave m speranță pămîntească dacă face m ce este bine, dacă nu nu.

| Măduuțaa a răspuns:

Nu imi doresc nimic special, doar sa am o familie sanatoasa si sa o am cu ce intretine.Si sa am cel putin un prieten adevarat sad.

| luliluli a răspuns:

Totul

| MariaRawr a răspuns:

Sa am macar un prieten adevarat... Stii, la mine in clasa e nasol.pentru ca sunt mai plinuta lumea rade de mine, ma scuipa, imi dau pumni, picioare peste tot. si am o singura prietena cqre ei zic ca sta cu mine din mila. si asa cred... dar, cum se spune, "Show must go on!"

| RAY explică (pentru MariaRawr):

Asa colegii ai

| LeontinAndrei a răspuns (pentru MariaRawr):

Maria, am citit raspunsul tau si... daca vei avea nevoie de sustinere sau daca ai nevoie de o persoana cu care... pur si simplu sa discuti, iti stau la dispozitie. Am sa iti las pe privat id-ul meu si daca doresti sa vorbim ma gasesti acolo.winking

Be strong, be smart. Have a nice... night.