| anonim_4396 a întrebat:

Ce va deranjeaza cel mai tare sa va spuna cineva?
E vreun cuvant anume care va scoate din sarite si va umple de nervi? (in afara de injuraturi)

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da,în general alea care nu au nici o legătură cu mine
Eh dacă îmi mai face cineva o remarcă constructivă nu ma supăr

| Endoryus a răspuns:

Nu e un cuvant ci mai mult un fel de a fi, prefacatoria. Jegosii care se dau mari sfinti dar mint de rup. Sau provoaca pe altii dar defalt nu se vad pe ei, de limitati ce sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma deranjeaza sa ridice cineva tonul la mine, indiferent de context.
Conteaza mai mult cine spune, decat ce spune.Am avut cateva cuvinte care ma afectau mai tare cand imi erau adresate, acum mi-e indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urăsc când cineva îmi spune că trebuie să discutăm între patru ochi... Îmi ia inima la galop și încep să mă gândesc cine știe ce am făcut. straight face

| Ciorogârla a răspuns:

De sora-mea

| SilentRain a răspuns (pentru Ciorogârla):

Ce mai face sor-ta?big grin mai întreba de mine