| anonim_4396 a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai tare pe tiktok?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam tot. Youtube e bun

| RAY a răspuns:

Cei care te judeca,critica pentru orice rahat, ca rad de persoane cu probleme,cu dizabilitati mintale, fizice, aia care iti expun viata acolo multa minte nu au, nu e comedie, e prostie si jigniri atat tipic romanesc

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru RAY):

Astea sunt si pe Facebook! Daca ai avea idee ce mi-au spus niste bombardieri si nesimtiti pe acolo... efectiv, societatea asta se va prabusi in curand!

| RAY a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Ce ti au mai spus si aia. Apropo bun venit.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc, ma bucur ca am revenit! Pai uite, ti le spun pe cele mai urate:
1.Era o postare pe un grup de Facebook din ala cu oameni cancer si postarea aia era o intrebare simpla "Ai frati/surori?".Eu am zis ca nu, asa, in treacat! Imi raspunde una si zice "La cum ai iesit tu, ai tai si-au pierdut orice speranta si de-aia nu ai!"A raspuns altul care a zis "Nu au vrut sa faca aceeasi greseala de 2 ori!"
2.Un tip mi-a spus "Esti mai distrus ca Cernobîlu'"
3.Un puradel mi-a spus "Daca as avea o fata ca a ta m-as arunca de pe pod". Evident ca nu m-au afectat pe termen lung niste insulte ale unor necunoscuti pe net, dar pe moment e destul de jignitor sa-ti bage unul o replica din asta!

| RAY a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Si pe tik tok e la fel,cei drept judecam omul involuar,dar te poti auto controla in a nu jigni,insultan,pe mine numai ma afectează pentru ca mi scarba de tot,bine ca macar grija de parintii mei, in rest ce sa spui, hitler al meu spune ca romani sunt tigani cu dialect italian si ar trebui facuta o epurare de rasa, ce sa spun, eu unu le injur de ce pi pe ei, romani inca nu sunt oameni

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cam Tik-Tok-ul in sine.

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca am enerveaza din start numele

| Invictusman a răspuns:

Ca acolo e toată generația pampers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insasi aplicatia. Adica am instalat o di nu am putut sta mai mult de 3 min ca tot pe acolo ii PERVERS si CRINGE

Răspuns utilizator avertizat
| blairelovesmusic a răspuns:

Tik-Tok.

| isemilia a răspuns:

Nu pot spune ca ma enerveaza ceva. E alegerea fiecarei persoane ce posteaza, iar daca nu rezonez cu un anumit continut il ignor.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Bebeluși