| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce vă enervează la mine? laughing
Să vedem laughing
Ce credeți c-ar trebui să „modific"?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fara suparare dar scopul tau trebuie sa fie sa incerci sa ajuti pe alti, nu sa afli de la niste anonimi ce cred despre tine, nici macar nu te cunoastem, e ca daca ai intrebare despre martieni ce credeti

| GabiDumitrescu a răspuns:

Zecile de intrebari care incep cu "Ce parere aveti despre" sau "Ce credeti despre" si in rest nimic, toate bune si frumoase.winking

| relian a răspuns:

Pui intrebari in doru lelei laughing, dar nu este enervant, alt cuvant ar trebuie folosit, dar ma abtin laughing

| Celcestietot a răspuns:

Să nu te mai lași influențată de atei. Mai bine te documentezi tu decât să îi asculți pe ei, că nu au argumente deloc.

| SilentRain a răspuns:

Nimic, ești perfect asa cum ești tu... dacă te-ai schimba după părea altora n-ai mai fii tu....si atunci ce ar mai rămâne?
P. S. Cand iei alocația? ca sa îmi dai și mie 10 lei big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Povesti... abureli.
Sa ii zici asta si la cersetoru din fata blocului. Sa nu se schimbe cumva, ca strica, il arde.

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dă-mi numărul lui de telefon ca îl sun personal sa ii zică asta

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

laughing) chiar am ras.

| J0B0MAT a răspuns:

De ce trebuie să modifici ceva la tine pentru că aşa spun nişte străini pe net?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca iti spun o sa imi dai ignor si nu vreau sa stric prietenia asa ca mai bine ma abtin decat sa spun ceva.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Nu dau așa simplu, eu dau doar dacă mă ignori tu primul'. Așa că, zi! laughing doar dacă vrei!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

As prefera sa fiu cat mai discret si nu uita Dumnezeu e cat se poate de real.

| laSoledad a răspuns:

Pe un site precum TPU, care e un site ce promoveaza anonimitatea, n-ar trebui sa te iei chiar asa in serios. Acel "mine" sau "tine" nu e cu tinta asa directa, suntem doar niste avatare internaute. Nimeni nu stie despre tine, despre x, y cum sunteti in viata reala, iar ceea ce se stie aici despre noi este doar o latura infima a fiecaruia.

"Ce credeți c-ar trebui să „modific"?" - N-ar trebui sa ne lasam asa usor definiti si modificati de oamenii care nu ne cunosc cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ti se potriveste chanelu de la gat cu rochia de baba

| Helper07 a răspuns:

Pui prea multe intrebari.