| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la miley chiar ma intreb.nu puteti spune ca va place totul. spuneti doar cateva chestii.va multumesc.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nimic.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Habar nu am cine e, deci nu are cum sa imi placa ceva.

| BUBULINA a răspuns:

Nimickkkkkkkkkkkkk
ha ha

| JackieSue a răspuns:

Hm...recunosc ca-mi plac unghiile ei de la picioare... fabuloase nu alta [love struck]

| cristi27 a răspuns:

Absolut nimic

| FearNoEvil a răspuns:

Vai imi place absolut totul... e fenomenala. Da' cine-i miley? rolling on the floor

| Crisu_8081 a răspuns:

Mie imi plac dintii ei de cal.La cati bani are ar trebui sa se duca la dentist sa-si "slefuiasca" dantura.Nu stiu, zic si eu. Paaaa

| Lary a răspuns:

Nimic

| pababiba a răspuns:

Faptul ca poate manipula in masa copii ca tine! Si faptul ca nu e si ea aici pe TPU!

| wangue a răspuns:

Totul... E super tare... Si muzica e marfa...