| wolder a întrebat:

Ce va place mai mult: cada sau cabina de dus?
Trebuie sa ma gandesc ce vreau sa pun in baie.
Puteti sa imi spuneti cat mai multe avantaje si dezavantaje la fiecare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cabina de dus din zidarie... adica aia larga, 1.2 mtr pe 2 mtr, facuta direct din zid faiantat, si cu placa de ardezie antislip pe jos, prag si usi glisante de sticla inalte. E perfecta, usor de curatat, ai loc sa te misti, si nu neaparat singur tongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cada poti sa dormi. In cabina de dus nu.
Cada are si dus. Dusul nu are si cada.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Cada, pentru ca atunci cand sunt in cada, ma pot relaxa. Cabina de dus nu-mi place, desi am radio, lumina, oglinda, pentru ca nu curge apa calumea, desi e data la maxim. Nu pot sa ma clatesc calumea. La dusul din cada e mai bine big grin Si in plus la cada merge atasata o perdea, ca sa nu te vada nimeni [ sper ca intelegi ce am vrut sa spun ], dar la cabina nu merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

La cada merge atasata si o incuietoare la usa, sper ca intelegi si tu ce vreau sa spun... perdelele arata naspa si se umplu de mucegai si stropi uscati de clabuci, greu de curatat.