| AliceInMordor a întrebat:

Ce va place mai mult Naruto sau Naruto shippuden?

6 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Stii...prima data cand am vazut Naruto, am ramas uluita, eram fermecata de poveste si de desfasurarea actiuni.Atunci ziceam cam asa:''Naruto, e cel mai tare". Acum ca a aparut seria Naruto Shippuden... e diferit! Cand se va termina voi fi distrusa, la fel ca restul fanilor! Dar sincera sa fiu Naruuto Shipuden, dasi as putea spune ca nu e diferit de Naruto deoarece e continuare sa, parte din acelasi anime, e mai super! Dar iti spun ca tot seria Naruto va ramane in istorie cea mai tare!^_^

| alexb0y1998 a răspuns:

Da pai dupa parerea mea amandoa dar Naruto Shippuden e cel mai tare plus ca acol joaca preferatii meihappy care stie ce urmeaza dupa shippuden?

| TuNdRa a răspuns:

Parearea mea este ca NARUTO shippuden

| Artemis94 a răspuns:

Naruto Shippude imi place ca sunt mai maturi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...ce sa zic cred shippuden e un pic mai bun mai multa actiune

| Ðÿdy a răspuns:

Pai l-am terminat pe Naruto deci Naruto Shippuden.