| FaraNumePls a întrebat:

Ce va place să faceți în timpul liber?

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Îmi place în primul rând să fiu conectat la momentul prezent. Savurez momentele când stau la masă ori când merg undeva în natură. Scriu, citesc, văd diverse filmulețe / documentare, ascult muzică.

| RAY a răspuns:

La agat de fete prin oras fara un leu in buzunar, vizionatul de filme pentru adulti dupa ce vad ca nu am agatat nici una, si TPU desigur, muzica, documentare, cartii etc

| Drimmero a răspuns:

Ceea ce face un om normal pentru a elimina plictiseala.

| T0T a răspuns:

La...nsez avioane de hârtie.

| OldSoul a răspuns:

Sa dorm, sa stau in pat sa lenevesc, sa pierd timpul cu prietenii.

Sa-mi imaginez si sa ma gandesc la diferite chestii.

| mentholinks a răspuns:

Nimic.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ascult muzica, citesc, ma plimb (de obicei seara) sau ies la alergat...

| GoldenZenith a răspuns:

Citesc, dorm, plimbăreala, dacă îmi vine cheful mai gătesc ceva, strecor și un film sau un serial pe acolo și probabil dorm din nou apoi.

| mudokins78 a răspuns:

Să mă masturrbez, ciclism, hakereală, mai fumez şi eu câte o ţigare, o cafea, şi spre seară mă bag la somn, nu înainte de a mă masturrba încă o dată. Succes.

| FaraNumePls explică (pentru mudokins78):

Ce program încărcat ai laughing

| mudokins78 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Păi ce să îi fac vere! -nu vezi că bagaboantele aste vor numai bani, maşini, ţoale şi Facebook!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mudokins78):

Așa fratele meu, spune tot ce ai pe suflet, să vadă și bagaboantele astea profitoare, ar trebui să le dăm un șut la veverițe, să gândească diferit.

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut proba personal! (Doar nu sunt de 15 ani, am38)
Ne-am dat întâlnire, şi când i-am spus că sunt sărac,. A făcut o uitătura d'aia de ziceai că i-am dat cu ceva în cap!
La o altă bagaboantă, m-am prefăcut că vorbesc cu un broker la telefon, şi mă prefăceam că sunt nervos că am băgat 50.000€ într-o afacere şi prăpăditul ăla de broker mi-a investit banii aiurea. -şi nu îţi pare rău?, mă intreba ea.
-e!, lasă-i dracu! Sunt doar bani, mâine fac alţii.
Când a auzit, era toată numai miere! Era în stare să stea şi capră în boscheţi de bucurie.
Aşa că sunt sătul de autistele astea cu cancer la pizzdă!

| FaraNumePls explică (pentru mudokins78):

Mi-a plăcut povestea happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Sa imi omor timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place să stau, să stau în pat, să ascult muzică, mă uit la tv, fumez.

| FoundYouLover a răspuns:

Imi place sa stau cu iubitul meu, sa merg la concerte, sa calatoresc, sa stau pe internet, sa ma plimb prin tara, sa citesc, sa ma uit la filme, sa ajut pe altii cand pot.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Jocuri gen CS GO, plimbarile lungi cu cineva cu care ma inteleg, filme, sa ma ocup de animalele mele de companie (caini + pisici), citit, scris, hranesc niste porumbei + muzica in timp ce fac unele astfel de chestii. uneori mai si gatesc, depinde de situatie. fac masaj - asa ca imi place, nu am facut nicio facultate in acest domeniu laughing

tie?

| FaraNumePls explică (pentru JustBlackNoGrey):

Tu salvezi animalele, no?
Eu stau toată ziua, asta fac in timpul liber laughing mă uit la seriale-filme, mai fac curat prin casă ca sa nu mor pe canapea.

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru FaraNumePls):

laughing pe astea le mai fac si eu, dar in acelasi timp, cand pot sa ajut un animal, o fac, nu il ignor. nu pot sa il ignor, nu am asa suflet

| Arii2 a răspuns:

Ma uit la telenovele, mai invat cate ceva, fac clatite, ascult muzica, dansez, verific frigiderul din 5 in 5 minute

| DJAGERnout228 a răspuns:

1A,
2Ă,
3Â,
4B,
5C,
6D,
7E,
8F, 9G,
10H,
11I,
12Î,
13J,
14K,
15L,
16 M,
17N,
18 O,
19 P,
20Q,
21 R,
22S,
23Ș,
24 T,
25 Ț,
26 U,
27 V,
28 W,
29X,
30 Y,
31 Z

| Fhhgafata a răspuns:

Să mă joc cu cățelul și cu prietenele