| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce vă place să faceţi în timpul vostru liber?

19 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Somn.
Pisici.
Somn.

| nikklett a răspuns:

In timpul liber fac multe chestii, dar activitatea pe care o fac cu mult drag este cea de a citi ascultand muzica big grin

| RainmakerX a răspuns:

Fotografie+editare, sport (alergat in principiu), jocuri co-op, board games, plimbari prin parc, cursuri suplimentare, gatit, iesit la cafea cu diversi/diverse, seriale/filme.

Muzica ascult si cand sunt ocupat asa ca nu se pune laughing

| RAY a răspuns:

Somn
pisicute fierbinti
somn

| PuyaTimonel a răspuns:

Sa cant la pian si sa citesc

| deeeaqq a răspuns:

îmi place sa dorm

| OctavianSps a răspuns:

Sa ma uit pe history channel, iti recomand, sunt chiar chestii interesante.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa dorm si sa stau pe TPU

| minrest a răspuns:

Am aranjat in asa fel incat sa am mult timp liber, iar in acest timp imi place sa citesc, in primul rand stiinte sociale, iar in mai mica masura, marile romane. Imi palce si sa ascult prelegeri, sa joc Go, si altele, dar privesc aceste activitati cu pica, deoarece imi scad din timpul alocat stiintelor sociale.

| sofisis a răspuns:

Sa dorm, sa ma uit la filme, sa stau in natura.

| ScriitoareaDepresivă a răspuns:

Să citesc, să compun, să cânt, să desenez și să visez cu ochii deschiși la o viață pe care nu o pot avea.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ScriitoareaDepresivă):

Și eu la fel!

| ScriitoareaDepresivă a răspuns:

Hehe, se pare că ne asemănăm foarte tare, îmi place.

| ScriitoareaDepresivă a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Poate daca doresti, am putea vorbi in privat despre mai multe, mi-ar prinde bine o companie virtuala, sa am din cand in cand cu cine vorbi. happy

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ScriitoareaDepresivă):

Ar fi interesant! happy

| HadesSs a răspuns:

Sala,gatesc, sex laughing aproape in aceiasi ordine laughing

| IngerasulMicut a răspuns:

Sa ma joc cu catelul meu happy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu prea mai am timp liber în ultima vreme.