| vladutcornel a întrebat:

Ce va place si ce nu la Yahoo! Mail si/sau GMail?

2 răspunsuri:
| bluexaren a răspuns:

Yahoo ca serviciul Messenger e superb din punctul meu de vedere, in rest ca Mail e PRAF. Gmail, cred ca este mai bun, deoarece are o alta viteza, si ca Interfata Web si ca "viteza emailurilor" Primesti si trimiti mult mai repede emailuri de la Gmail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmail mi-a placut mai mult deoarece ne da voie sa trimitem fisiere mai mari. Si ca pe telefon se descarca aplicatii securizate, sigure.
Yahoo.mail imi place ca are messengerul, de unde pot intra direct in mail prin acel pliculet. Cade pe locul doi Yahoo.mail poate din cauza messengerului care dupa un timp nu mai da notificari la primirea mail-ului.
Interfata Yahoo i s-a parut buna, nah daca nu ai pretentii la frumusete.