| anonim_4396 a întrebat:

Ce va provoaca sila, dezgust, scarba? De ce?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Oamenii parsivi, in special tiganii, sunt rasista, asta sunt.

22 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Semidoctii aroganti, pentru ca se cred o autoritate intr-un domeniu pentru care au doar o spoiala de cunostinte, si in virtutea unei asemenea false competente, isi permit sa emita judecati de valoare.Sufera de o hipertrofiere a unui minuscul 'eu". De fapt indaratul implacabilelor enunturi e un mare zero.

| Vizitiul a răspuns:

Persoanele care dau coate in stanga si-n dreapta, cei cu ideei divine, cei care refuza realitatea, cei care sunt fani Einstein, dar pana la urma realitatea lasa de dorit. Mi sila de oamenii astia pentru ca se mint singuri si nu au personalitate.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

1. Fata cu periuta de dinti folosita in alte scopuri rolling eyes
2. Oamenii prefacuti care traiesc din minciuni
3.Indiferenta

kratos
| kratos a răspuns:

Femeile care avorteaza imi provoaca toate cele enumerate de tine!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Tradarea si minciuna - oameni(i) fara caracter.

luciana
| luciana a răspuns:

Prefacatoria, Prostia, Minciuna, Idiotenia, Betivii, Criminalii, Laudarosii, - din cauza decaderii calitatii de Om.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Sunt total de aceiasi parere cu @kratos ...pentru mine acelea (le exclud pe cele ce nu pot pastra sarcina, etc ) nu se numesc "femei"! ma scarbeste invidia, rautatea, prostimea la cote inalte, nesimtirea anumitor persoane, minciuna... mi-e sila de cei ce se "dau" a fi ceea ce nu vor fi niciodata! si politica din romania!

| daniDeeDee a răspuns:

Fata cu mucii. laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Politicienii...gandacii si oamenii prosti! nu stiu de ce.ca m-am saturat de ei. poate d-aiasad

| Betty18 a răspuns:

Sa vad un grup de homo sau de lesbi cum fac sexrolling on the floor)(probabil ar fi dezgustatorlaughing)
sau persoanele prea pline de sine...beacsbig grin

succes

| lily09 a răspuns:

In primul rand ma supara prostia si oamenii fara caracter...''''prostul nu e prost destul daca nu e si fudul''''...nu imi plac oamenii care se cred dumnezeu...si atotstiutori

| Brotacelu a răspuns:

Gandu la un lucru

Ex: Bancu ala cu 3 ţaţe... a lll-a fiind un puroi laughing)
M-am strambat la bancu asta vreo 3 zile...

| Brotacelu a răspuns:

O sustin pe cami happy

| Nastasia a răspuns:

Formele fara fond!

| Chuck a răspuns:

Cateodata eu (prin comportamentul si gandirea mea la momentul respectiv), oamenii care se considera atotstiutori si care considera ca au mereu dreptate, in pofida faptului ca nu au.
De mincinosi, barfitori, profitori, etc. sunt satul. Ba chiar sunt imun si ii tratez ironic.
Si mai e un lucru care imi provoaca sila, dezgust si scarba... MAIONEZA!

| amaadina a răspuns:

Pai... matematicalaughing... pentru ca la matematica invatam si lucruri nefolositoare... si mie' scarba si d cartea de matematica, si de profesori, si de invatamantul din romania...hee hee

| toto a răspuns:

Oamenii cu orgoliul mai mare decat... posibilitatile. Incrancenati in prejudecati.

| denyy a răspuns:

Minciuna si lauda asta imi provoaca sila si dezgust de cei ce o facsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Persoanele care nu-şi cunosc limitele şi insistă cu prostia lor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand oameni care beau fara limita si tot ceea ce ii face pe oameni dezagrabili.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de la asta sa fie greata asta? Gatantat! Sunt mult prea multe fapte, lucruri si oameni care imi provoaca dezgust! Dau ultimul exemplu: oameni inteligenti care se tavalesc in mizerie si care au ca unic argument orgoliul! Ma dezgusta! Mai ales cand prin atitudinea lor indeparteaza oameni ce le pot fi prieteni! Tu stii, doamne, ca le stii pe toate!
Scarbita din nou,
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul poate provoca sila, dezgust?