| R0R0 a întrebat:

Ce va relaxeaza cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sa ascult muzica la maxim in timp ce fac ceva in photoshop. Asta e pe locul 2.

Pe locul 1 este somnul.winking

78 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa pot sa fiu eu in preajma celorlalti, sa nu simt nevoia sa impresionez sau sa ma prefac altcineva decat cine sunt. Sa stau asa langa cineva, amandoi culcati pe iarba, sa privim cerul si natura, ori sa stam cu ochii inchisi si sa spunem ceva doar daca e o intrebare existentiala care ne framanta si care poate ne opreste sa fim cine suntem de fapt. Sa fie asa o iesire in care stam 80% din timp, iar restul vorbim.

| R0R0 explică (pentru Bacemi):

Ce frumos! love struck

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sex salbatic

| RAY a răspuns:

Muzica,plimbarea in aer liber, cititul, conversatile cu cineva, invatatul de ceva nou care imi place, sa vad un doc /film

| R0R0 explică (pentru RAY):

Interesant.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Pe tine ce te relaxseaza?

| R0R0 explică (pentru RAY):

Cel mai mult cititul.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Ce anume citesti?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Bwuahahaha, rea? Sinistra!

| R0R0 explică (pentru RAY):

Carti pentru scoala!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

laughing)
Ai o poza cu el/ea? (ce-o fi rolling on the floor) )

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ti-am mai spus, este diavolul, ma refeream ca el isi baga coada de pierde echipa meciuri si pierde trofee, eu asta iti explicam, ce mi-e ca e femeie/barbat, tot o spurcaciune este!

| Drimmero a răspuns:

Un meci de fotbal, asta este relaxarea maxima pentru mine! Dar sa vad un meci in care echipa mea castiga, nu una in care pierde!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Altceva in afar de fotbal? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Filme, documentare interactive, conversatii, muzica!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Asa mai merge! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

A pierdut Arsenalul meciul de duminica, e incredibil cum isi baga Lucica coada si Arsenal iar coboara in clasament dupa ce pierde un meci in care credeam ca o sa castige!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Cine e Lucica?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Este diavolul, din 2004 n-a mai castigat Arsenalul un campionat, asta ''datorita'' lui, si-a bagat coada in echipa, in fiecare an Arsenal sufera de accidentari, iar cand este aproape de acest trofeu, o da in bara si la propriu si la figurat, dar, cu toate acestea, d-aia este frumos acest club!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Credeam ca e femeie laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Poate e si femeie, mama lui de dracusor, isi baga coada peste tot! rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

rolling on the floor
Asa ceva!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Muzica, desenatul, sa stau degeaba. Sa vorbesc cu prietenii. Sau atunci cand stau in Biserica si nu ma gandesc la absolut nimic. Parca imi las grijile la intrare.
U?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Sa citesc.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Iti place sa mergi la Biserica? Foarte frumos!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu chiarhappy mai trag colegii astia de mine : " bogdane, hai bai la biserica, ca o sa o iei pe o cale gresita laughing)". Dar imi place asa...in mare.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai asa e. Mergi la Biserica ca acolo e mai frumos. Ce sa faci in club, unde sunt toti drogatii si toate alcolistele. Asculta-ti colegii! happy daca esti un baiat cu capul pe umeri, te felicit!

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru DoarBogdan):

Buni colegi aihappy Uneori e nevoie să te împingă cineva de la spate happy

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Uneori laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

De fapt ala e singurul lucru bun la colegii mei, ca in rest...

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cam nu înțeleg cum sunt ei, dar în fine, au un mare plus.

| DoarBogdan a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Mda, se poate spune si asa big grin

| Doub a răspuns:

Să sparg chestii.

| R0R0 explică (pentru Doub):

Chestii precum?

| Doub a răspuns (pentru R0R0):

Orice lipsit de valoare. Băi, e aşa relaxant, aahhhh.

| R0R0 explică (pentru Doub):

Banuiesc! laughing

| Doub a răspuns (pentru R0R0):

Bine, asta cu spartul e relaxant doar în cazul în care eşti plin de nervi şi nu ai cu cine să te cerţi.

| R0R0 explică (pentru Doub):

Stiu.
Atunci cand e cineva langa tine arunci cu chestiile alea dupa el rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru R0R0):

Şi dacă ai noroc, mai şi nimereşti.
Ups.

| R0R0 explică (pentru Doub):

laughing).

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Cum ar fi capul?

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu că e prea preţios, haha.
Prinţeso, ce te pricepi să tai carnea, pwwp.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Sa vezi ce frumos te tai pe tine

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Te iubesc
esti viata mea
pwwwp

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Si eu te iubesc, pwwp, sunt cea mai smechera

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Ce iti place sa-ti lasi comentarii de pe contul meu

| Florentina9210 a răspuns:

Calatoriile. Sunt cea mai fericita fata din lume!

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Pe unde ai vrea sa calatoresti?

| Florentina9210 a răspuns (pentru R0R0):

Prin zone montane! Sa cunosc lume noua. Sa invat noi obiceiuri.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Plimbarile imi plac si mie, imi baga un entuziasm si o adrenalina in suflet, de nedescris!

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Ce frumos!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Cunosc sentimentul. Cu prina ocazie trebuie sa mergem sa exploram frumusetile naturii!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bwuahahahaha!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai vrea, aa? smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, de ce nu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Foarte bine! Cand mergem? Ca sa stiu cum imi fac bagajul.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Acum, imbraca-te si haida!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt gata! Te mai astept mult?

| Dismally a răspuns:

Nimic nu este mai relaxant si mai placut pentru mine decat o plimbare in natura, in special in padurea este locul care ma atrage cel mai mult happy

| oprescudorin11 a răspuns:

Bach.

| Idkidk a răspuns:

Desenatul şi statul cu animalele.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cu pisicile! laughing

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da...recunosc...Da

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

laughing)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

''Doua lucruri ma alina, si ma vindeca de boala
Damigeana cand e plina si femeia cand e goala''

| Drolja a răspuns:

Când ceva se amână.

| R0R0 explică (pentru Drolja):

Ceva precum?

| Drolja a răspuns (pentru R0R0):

Ceva precum orice: plătirea unei facturi, un examen, o ieșire, o ședință, o discuție, etc.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Meditatul sau un film bun :-)

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Meditatul?

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru R0R0):

Da să stau și să meditez în liniște, ce e ciudat?

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Nu am zis ca e ciudat.

| Dante30 a răspuns:

Salut, nu ma pot decide la un favorit asa ca:
Uitatul la animeuri.
Cititul.
Somnul.
Linistea.
Muzica.
Iubirea, amagirea faptului ca sunt iubit cand de fapt nu sunt... ironic nu?
Timpul petrecut cu cap, astfel nu mai trebuie sa iau in considerare ca mi-am pierdut timpul degeaba...

| chilledzebra a răspuns:

Sincer, ador sa fredonez sau sa interpretez tot felul de voci. De la artistii din ziua de azi pana la cei mai cunoscuti muzicieni. Ma pierd pur si simplu printre strofe, ma joc cu vocalele si ma mai prostesc la unele refrene. De obicei ador melodiile de jazz si rap. In rest ador sa pierd timpul citind sau compunand, dar desigur nimic nu intrece cititul.winking

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

Adevarat!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Daca Arsenal nu ia titlul si anul asta, este clar ca ''femeia'' si-a bagat amprenta! rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

rolling on the floor)
Ce rea!