| gicu85 a întrebat:

Ce vitamine ajuta la ingrasare

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai eu cand luam vitamine, nu luam ca sa ma ingras ci ca sa rezist mai bine la munca. Nu aveau nici un efect in ceea ce vroiam eu, dar imi faceau foame. Cred ca toate vitaminele ingrasa pentru ca iti dau pofta de mancare.

| EllaMelly a răspuns:

Nu trebuie sa iei niciun fel de vitamine pentru ingrasare.Cati ani ai? Trebuie sa mananci multe lipide,glucide,proteine,e mai bine ca nu te ingrasi ca poti sa mananci ce vrei, o sa ai timp sa te ingrasi, alti vor sa slabeasca si tu sa te ingrasi? Daca iei vitamine de ingrasare o sa-ti dauneze mai tarziu, poti sa ajungi obez/a, asa ca mai bine mananca mancare si nu-ti mai face griji.