| anonim_4396 a întrebat:

Ce viteza de Download / Upload aveti? Site pentru a vedea speedtest.net Acoperiti si voi in paint ip/ul vostru tongue. Sa vedem care o are mai mare laughing.

11 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fibra optica ce dracu? Zici ca e nasa laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si se baga o noua fibra optica in Timisoara inca nu a ajuns in zona mea, sigur voi atinge un 1gb viteza, dar nu prea i vad rostul, tu cat ai treci de 100mbs?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

In vise :)). Eu o am mai mica http://imgur.com/piQbw1h

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai in Romania daca vrei internet bun

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Prefer internet mai prost dar orice altceva mai bun laughing asa ca nu mersi

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg, mai bine acolo, am vazut ca esti si economic, o sa te alegi cu multe daca ti la banii

| Habbsha a răspuns (pentru anonim_4396):

"Eu o am mai mica" uuuh

| T0T a răspuns:

Dar ce faci tu cu ip-ul meu hackere?

La mine viteza de upload poate e mai mică pentru că am zeci de știi tu ce acolo...

http://imgur.com/a/0cUZJ

| 01Joulie01 a răspuns:

Http://www.speedtest.net/result/6570431354.png

Ce pachet ai RAYTM? Aia e viteza ta de acasa?

| RAY a răspuns (pentru 01Joulie01):

Pachetul 500 de mbs de la rds prin fibra optica da la casa, platesc 29 de ron pe luna, pentru 39 de ron as avea 1gb dar nu vad sensul sa am asa mare viteza