| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrea baiatul care vine pe teritoriul unei fete si acolo incepe sa devina un fel de lider care ii influenteaza pe ceilalti si toti incep sa se comporte de parca fata aia nu exista folosindu-se de ceea ce are ea?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Vrea sa capteze el atentia, asta vrea, sa fie el in centru atentiei. Si atunci acea fata nu are ce cauta printre aia.
Inseamna ca nu o doresc ca amica, nu o apreciaza.
Trebuie sa caute un colectiv care o plac pe ea, si daca vine altul, n-are nici o importanta.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Mai scapa cate un cuvant aiurea, dar ai intelectul sa intelegi ce scriu. Da, lui ii merge sa fure "Teritoriul ei" (adica lumea care formeaza "caminul ei"). Si asta e adevarata problema. Atunci se trezeste dezamagita de dzeu ca a fost tot timpul intre "dusmani", si e situatia ca "nu stie cine este ea insusi si ce se intampla".

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dar voi fetele aveti teritoriu? Pe ce baza?