| bebitza2012 a întrebat:

Ce vrea sa insemne expresia pe care am vazut ca este des folosita pe aici FUNDA sau

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Funda - răspuns câștigător.
Dacă te uiți atent/ă la răspunsurile pe care le-ai primit la o întrebare pusă de tine, vei vedea că în dreapta fiecăruia apare o fundiță gri sub care scrie „Alege răspuns câștigător".
Dacă vei da click pe ea, ți se va cere confirmarea de a-i oferi celui care ți-a dat răspunsul cel mai folositor/relevant/inteligent răspunsul câștigător (fundița).
Aceasta valorează 100 de puncte.
Baftă!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cel care pune intrebarea pe TPU si vrea sa primeasca raspunsuri urgente, zice la urma: Dau fundita, mai nou unii cersesc acea fundita.
O zi cat mai placutahappy