| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrea sa zica femeia asta aici?
https://www.facebook.com/......423373445/

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Cât de interesant laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce ma socheaza pe mine este ca te-ai uitat si nu ai inteles nimic! Greseala era la: "I am confusion"

| Bondarel99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Scopul publicarii filmuletului pe pagina era greseala gramaticala amuzanta, asta am inteles, dar la ce se referea tipa nu intelesesem, totusi are dreptate.

| T0T a răspuns:

Mulți oameni idioți care nu ar trebui luați în seamă. Păcat că facem parte din aceeași specie deci nu putem să îi punem în altă categorie, una mai înrudită cu gorilele sau cimpanzeii.

| Bondarel99 a răspuns (pentru T0T):

Dupa ce am pus intrebarea am mai cautat pe net si mi-am dat seama pana la urma.
Nu e vorba de idiotenie, se referea la faptul ca Arkansas si Kansas sunt scrise asemanator si totusi se pronunta diferit happy

| T0T a răspuns (pentru Bondarel99):

Cât de interesant laughing