| dorina1990 a întrebat:

ce vrea un barbat de la o femeie?

18 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de barbat, nu e o regula generala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Tot respectul pentru barbatul care pune pe primul loc sufletul femeii si nu altceva.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca asta ai intalnit in viata, nu insemna ca sunt toti la fel.
Dar e ceva normal sa generalizezi...

| RAY a răspuns:

Un barbat hetrosexual are atractie sexuala fata de sexul opus, stim ca cand privim o femeie frumoasa in creier se aprinde o regiune/regiunea placerii care ne determina sa comunicam cu persoana respectiva, scopul biologic al barbatului este reproducerea cat mai desa /rapida /deci un barbat vrea sex de la o femeie, de asta baieti cuminti nu stiu de ce fetele le vad ca fratii si nu ca niste iubiti pentru ca ei vad toate fetele ca potentiale iubite/partenere
desigur la o anumita varsta vrei sa ai o femeie serioasa, sincera, iubitoare dar dorinta sexuala e toata viata prezenta

| neutrino a răspuns:

Sa-i faca si sa-i creasca copiii, sa faca de mancare, sa faca curatenie si sa -i ingrijeasca si parintii. Toate acestea insa, dupa ce vine de la serviciu.
A... era sa uit! Trebuie sa fie mereu frumoasa si proaspata!

| gemeni6226 a răspuns:

In primul si in primul rind sex in al doilea rind de mincare.

| Gunoi a răspuns (pentru gemeni6226):

Da cam în majoritatea cazurilor e aia laughing dar ai fost cam directă happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru Gunoi):

E adevarat imi cer scuze daca am lezat pe cineva prin faptul ca am fost directa dar asta e adevarul.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu e vina noastra ca suntem atrasi de sexul opus si ca penisul intra in eretie cand vedem una frumoasa

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Nici nu condamn.Aici a fost o intrebare scurta eu am raspuns scurt unii au avut alta parere dar a raspunde pe larg acestui subiect ar necesita postarea lui in doua categorii una ar fi:dragoste si sex iar a doua :stiinta si filozofie.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Ai dreptate

| Gunoi a răspuns (pentru RAY):

Cum poţi merge pe stradă omule? laughing m-am prins ai kilt şi nu se vede rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Gunoi):

Da ce pe strada sunt numa fete frumoase?

| Gunoi a răspuns (pentru RAY):

Nu ştiu la tinedar la mine sunt multe poate e din cauza că stau într-o zonă cu licee şcoli şi facultăţi

| RAY a răspuns (pentru Gunoi):

Sunt fete frumoase frumoase nu spun ca nu, de fapt intra in erectie cand ai o fantezie sau cand e dezbracata

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pixda si sa tina gospodaria. A, si sa faca oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iubire.

| st3amgam3r a răspuns:

Depinde la ce te referi laughing
Multi spun ca sufletul conteaza de cele mai multe ori, dar trebuie sa stii sa gatesti sarmale si sa iti ingrijesti look-ul big grin