| SilentRain a întrebat:

Ce vrei sa iti aduci aminte toata viata?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Pinul de la cardurile furate

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Un meci de volei, un meci dupa toate regulile, un meci ce a tinut jumatate de zi, undeva la o padure linga Timisoara, meci ce avea sa schimbe intregul curs al vietii mele.

| RAY a răspuns:

O noapte fierbinte cu astea doua
https://www.youtube.com/watch?v=YPMTSVjXPLU

vorbind serios as vrea sa nu uit prima iubire, persoanele care le am intalnit in ultimi 5 ani,desi au fost si experiente aiurea,vacanta din castellon, amintirile copilariei, momentele petrecute cu parintii, momentele petrecute pe TPU, pe cateva persoane care le am cunoscut aici, nu prea as uit ceva, din toate ai ce invata

| Freya1 a răspuns:

Ce a fost frumos dar si greselile pe care le-am facut ca sa nu le mai repet

| LoveSleep a răspuns:

Țâțele gagică-mii. Am auzit că se lasă după un timp.

| PersonajFictiv a răspuns:

Lectiile invatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, vreau sa uit totul si sa mor, urasc viata.

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| Staind a răspuns (pentru anonim_4396):

Edgy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E prostesc ce spui. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e ceva ce as vrea sa-mi aduc aminte mereu.Cel putin, nu inca.Insa as vrea sa uit niste lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vreau să îmi amintesc trecutul, ca să ştiu viitorul.Şi să ştiu prezentul ca să ştiu şi viitorul care acum este de fapt prezentul."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate picanteriile vieții. day dreaming

| georgyanaaa a răspuns:

Trecutul cel frumos si multe altele