| AnonimGuy264 a întrebat:

Ce ziceti? Ar trebui TPU să introduca un night mode? Bănuiesc ca multi dintre voi stati noaptea si răspundeți la intrebari.

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu chiar, daca esti baiat destept si ai Windows10 ori acces la extensii, esti ca si rezolvat.

| Fatamuntilor a răspuns:

La ce ajuta?
Pe vremuri(nu stiu daca mai este ) se dadeau distictii pentru n raspunsuri,, cu noaptea in cap''in intervalul oral 03 -07, 59. DA bine la profil.

| LPCTSTR a răspuns:

Eu intru pe TPU noaptea numai pe smartphone, unde in browser am setat sa activeze automat night mode-ul pe siteuri cand incepe si night mode-ul telefonului. Din pacate, nu-mi amintesc ca Chrome sa aiba aceasta functionalitate, eu folosind Internet Samsung, mai mult pentru ca are suport pentru extensii AdBlock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu mi-ar place, aşa că sunt anti night mode pe TPU.
Eu stau noaptea pe laptop să răspund la întrebări dar ca să nu-mi afecteze privirea monitorul, port întodeauna ochelari de soare, nu numai când stau pe TPU dar şi când navighez pe alte site-uri.

| Michaeel a răspuns:

Night mode e pe aplicații în timp ce TPU este un site. Nu știu, mi-e personal îmi este indiferent, faptul ca ecranul este întunecat nu schimba luminozitatea și nici nu te face sa nu te mai doară ochii de la ecran, părerea mea. Noaptea, cum de obicei oamenii dorm, nu prea e lume activa pe TPU. Cel mai activi e între 14-18 as zice.

| AnonimGuy264 explică (pentru Michaeel):

Reddit spre exemplu are această optiune.

| LoveSleep a răspuns (pentru Michaeel):

Ti-ai propus sa ne uimesti pana la ucis cu raspunsurile astea care mai de care mai inteligente?

| AnonimGuy264 explică (pentru LoveSleep):

Eu am sugerat adaugarea unui night mode, bineinteles optional. Am dat exemplu reddit pentru ca e o aplicatie/site care are night mode, si Youtube la fel. Daca te-am uimit cu raspunsul meu ma bucur.

| LoveSleep a răspuns (pentru AnonimGuy264):

în 14 August | LoveSleep a răspuns (pentru 1900s):