| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ziceti_Codrin Bradea sau Ilies vlogs_
Sunt convins ca multi o sa ziceti Codrin.

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mi-e scarba de amandoi!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu ma asteptam la raspuns de genul asta.
Intr-adevar Ilie nu mi se pare interesant deloc dar Codrin de el de ce tie scarba?
Bine sigur a atras mult hait sau asa poate datorita clipurilor cu satana cartoons sau ca injura mereu dar nu mi se pare genul ala de tip golan sau mitocan de pe scara blocului.
Ce e drept eu il stiu de un an cam asa dar nici nu sunt abonat la el.

| J0B0MAT a răspuns:

Ilie

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator explică:

Mie mi se pare mai amuzant Codrin decat Ilie.
Serios acum e cineva de aici care are o parerea rea despre Codrin_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa fac discriminare asa ca-i urasc pe amandoi in mod egal.

| MistretulPufos a răspuns:

Codrin Bradea

| Desireღ a răspuns:

Codrin.

| ălkjmhgf a răspuns:

Codrin.