| raidu2004 a întrebat:

Ce ziceti de mixul asta?(este facut de mine, daca va place are si un link pentru download in descriere ) http://www.trilulilu.ro/raidu2004/281c98e965bf3f. Ast parerile voastre

Răspuns Câştigător
| andreea8888 a răspuns:

Esti talentat, chiar merita sa avansezi in acest sens, poate vei avea succes mai mult decat iti poti imagina!
Apropos, nu te lasa descurajat de nimic, urmeaza-ti idealurile, ele te fac sa te simti bine in pielea ta si in general!

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place mai ales prima parte.Succes si continuare big grin

auran
| auran a răspuns:

Merge...imi place prima jumatate si putin finalul...bafta in continuare la mixuri

| ioanaa a răspuns:

E misto mixul, antrenant, cred ca ar prinde bine la public happy. Bafta in continuare.

| deyu001 a răspuns:

Este foarte ok.Chiar i'mi place mixul tau:X Mai ales ultima jumatate.Succes in continuare si sper sa auzim de tine pe viitor ca cel mai bun DJ happy