| retqertqewty a întrebat:

Ce zodie sunteti? big grin
Sunteti gelosi/posesivi/autoritari intr-o relatie? Cum reactionati cand sunteti gelosi/geloase >:?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Capricorn.
Nu prea geloasă.
Foarte posesivă, ce este al meu, trebuie să rămână doar al meu. O a treia persoană nu îşi are locul.
Destul de autoritară, întotdeauna îmi exprim clar punctul de vedere, fără ocolişuri şi minciuni. Prefer întotdeauna dreptatea şi sinceritatea. Sunt o persoană răbdătoare şi echilibrată, până îmi este călcat orgoliul.

Toate cele bune!

| Seducatorul a răspuns:

Berbec.
Foarte gelos.
Posesiv moderat spre mediu.
Autoritar mediu spre ridicat.

Pai sunt destul de nemultumit si neindreptatit cand sunt gelos.

| andrei1237 a răspuns:

Buna sunt capricorn.Da sunt gelos intr-o relatie si actionez foarte urat spunand tot ce imi vine prin minte.Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balanta si sunt foarte echilibrata in toate deciziile pe care le iau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În continuare stau şi mă întreb, cum naiba se face că oamenii nu mai au atâta încredere în preoţi şi politicieni(în bună măsură), dar continuă să aibă încredere în chestia asta cu zodiile? Foarte dubios.

| Valentyna290497 a răspuns:

Taur
Geloasa? Nuuu... Daca calca gresit problema lui! Am stiut sa imi pun amprenta in viata lui si stiu ca nu ma va uita niciodata!
Autoritara? Sa faca ce vrea cum si eu fac ce vreau (pana la inselat)

| Electra14 a răspuns:

Gemeni.
Din cate am citit pe internet, se spune ca gemenii sunt infideli si se plictisesc repede de o relatie.Geloasa,sunt uneori, dar intr-un mod dragut, adica nu gelozia aia maniaca...Cred ca depinde de la persoana la persoana toate chestiile astea.